Як скласти супровідний лист.

Супровідний лист необхідно, щоб справити на роботодавця позитивне враження, навіть якщо він ще не прочитав ваше резюме. Супровідний лист не є невід'ємною частиною резюме. Але, тим не менш, правильно складений лист охарактеризує вас як людину, що вміє володіти мовою ділового спілкування, бути ввічливим і вдячним.
Інструкція
1
Супровідний лист має бути написаний в діловому стилі. Обсяг його, як правило, не перевищує 2-3 абзаци. Не потрібно вказувати в листі всю вашу біографію, важливі для здобувача моменти він дізнається з резюме. Вкажіть в ньому ваші індивідуальні, притаманні лише вам, якості і досягнення. А також запропонуйте розповісти про себе поподробнее при особистій бесіді. Вам необхідно викликати інтерес у роботодавця, адже він потребує успішної й освіченої кандидатурі.
2
Почати текст супровідного листа випливає зі звернення до читача. Тому вам потрібно заздалегідь дізнатися ім'я керівника організації або начальника відділу, посаду в якому ви плануєте отримати. Необхідно також представитися самому, вказавши своє ім'я, прізвище і область діяльності.
3
У листі обов'язково вкажіть, звідки ви дізналися про вакансію, і чим вона вас приваблює. Крім того, відзначте, чому вас зацікавила саме ця компанія.
4
Далі напишіть, ніж ви можете бути корисні для здобувача. Вкажіть свої досягнення, розробки, плани. При цьому не розписуйте про себе детально, весь текст супровідного листа не повинен перевищувати 7-8 речень.
5
Не вказуйте в супровідному листі рівень заробітної плати, бажаний і той, який був у вас на колишньому місці роботи, уникайте відгуків про своїх колишніх колег, не пишіть про свої амбіції та плани щодо швидкого кар'єрного росту.
6
В кінці листа слід вказати всі наявні у вас кошти зв'язку (номери телефонів, адреса електронної пошти). Не забудьте підписатися і висловити повагу роботодавцю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KXKPhRk9Vak