Як відключити курсор.

При введенні тексту з клавіатури в яку-небудь форму ви напевно помічали, що звичне зображення стрілочки курсору замінювалося на тонку вертикальну смугу. Між тим, що змінився курсор в невеликих полях введення тексту все-таки буває зайвим.
Вам знадобиться
  • - Програмне забезпечення Cursor Hider.
Інструкція
1
За допомогою програми Cursor Hider ви зможете керувати параметрами відображення покажчика, тобто приховувати його при необхідності. Завантажити дану утиліту можна за наступним посиланням http://www.softexe.com/cursorhider.html. На завантаженої сторінці клікніть елемент верхнього меню Download, потім натисніть на посилання з анкором cursorhider.exe. Встановіть програму і запустіть її, двічі клацнувши по значку на робочому столі.
2
Після запуску програми в системному треї з'явиться ікона із зображенням стандартного покажчика миші в Windows-системах. Фактично, при запуску утиліти потрібні вам настройки вже автоматично задіяні. Відкрийте текстовий документ і почніть введення першого речення. Зверніть увагу на курсор, він зникає при першому ж натисканні клавіші. Щоб задіяти його знову, необхідно пересунути мишку.
3
З тих чи інших причин, вам може знадобиться відключення програми на деякий час. Зовсім не обов'язково повністю вивантажувати процес з пам'яті, натисніть на іконку програми і активуйте опцію тимчасового відключення програми використанням команди Disable. Значок програми з системного не зникне, але придбає вид закресленого покажчика.
4
Для переходу до налаштувань програми необхідно клікнути на її значку, а потім на пункті Options, або при появі меню програми натиснути клавіші Alt + O (латинська). У вікні, перейдіть до вкладки Cursor Hider, на якій необхідно поставити галочки навпроти пунктів Hide pointer і Hide mouse. Також ви можете задати тимчасові інтервали, по закінченню яких курсор миші буде автоматично зникати з екрану. Наприклад, при читанні тексту електронної книги або статті мишею ви не користуєтеся. Щоб вона вам не заважала, при читанні рекомендується змінити значення списку з 1-2 секунд до 5-6.
5
Що стосується безпосередньо налаштувань самої програми, що приховує курсор, на цьому вони закінчилися. На інших вкладках ви знайдете налаштування додаткових параметрів, наприклад, запуск додатків натисканням гарячих клавіш і т.д., які потрібні не кожному користувачеві.