Як потрапити в каналізацію.

Погодьтеся, що каналізація - одне з благ цивілізації. Уявіть на мить, наскільки ускладнився б процес прання і прийому водних процедур, якби не було каналізації: довелося б всю воду виносити відром. Саме для забезпечення комфорту власники недавно побудованих котеджів першим ділом прагнуть підключитися до каналізації.
Вам знадобиться
  • - відрізок труби з патрубком;
  • - дриль зі свердлом;
  • - герметик;
  • - хомути;
  • - ганчір'я ;
  • - ізолента;
  • - металевий трійник.
Інструкція
1
Для початку підготуйте невеликий відрізок труби з патрубком, причому, діаметр цього патрубка за розміром має бути таким же, як і діаметр каналізаційної труби, в яку придбана вами деталь буде врізатися. Після цього з відрізка труби виріжте патрубок, залишивши на його кінці полтруби (цей шматочок повинен бути такого розміру, щоб повністю прикрити місце врізки труби, утворюючи при цьому другий стінку).
2
В каналізаційній трубі просвердлите отвір, діаметр якого відповідає діаметру патрубка.
3
На внутрішню сторону фланця нанесіть невисихаючий герметик. Потім їм же змастіть місце біля прорізаного отвори, не доходячи до краю на 1 сантиметр. Після цього прикладіть фланець до труби і на краях додатково закріпіть його хомутами. Затягуйте хомути до тих пір, поки з-під фланця не почне просочуватися герметик. Видаліть зайвий герметик за допомогою дрантя.
4
Якщо ви виробляєте врізку в каналізаційну трубу, тиск в якій відносно невелика, то можна обійтися і без хомутів: досить закріпити фланець, примотавши його до труби товстої ізоляційною стрічкою.
5
Для врізки металевої труби фланець виготовити, можливо, доведеться самостійно: використовуйте металевий трійник, у якого відріжте той відрізок труби, де немає патрубка. Кріплення металевого фланця до труби теж має свої особливості: в ідеалі його краще приварити. Проте якщо немає можливості це зробити, то для фіксації фланця скористайтеся герметиком і хомутами.
Зверніть увагу
Усі роботи, пов'язані з врізкою в каналізаційну трубу, виконуйте в рукавичках! Занадто великий ризик підхопити бактеріальну інфекцію!
Корисна порада
Щоб виключити контакт герметика зі стічною водою, виріжте тоненьку прокладку з бинт-гуми і підкладіть її з внутрішньої сторони фланця.