Як створити своє рекламне агенство.

Популярний нині вид бізнесу - реклама - вимагає знань форматів і типів рекламних агентств, урахування специфіки регіону, а, головне, вміння випускати власний інтелектуальний продукт. Тоді рекламне агентство буде успішним і окупиться буквально за пару місяців.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - співробітники;
  • - оргтехніка;
  • - портфоліо;
  • - телефонні номери;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Реклама тільки на перший погляд здається легким заняттям, насправді промахи в такому виді бізнесу неприпустимі. Для відкриття рекламного агентства, пройдіть звичайну процедуру реєстрації підприємства і беріться за пошуки приміщення для офісу. Особливої ролі місце для рекламного агентства не грає, однак, його зовнішній вигляд бажано зробити презентабельним.
2
Вибравши приміщення, купіть оргтехніку - комп'ютери, сканери, принтер, копіювальний апарат. На комп'ютерах для дизайнерів і програмному забезпеченні не економте ні в якому разі, інакше якість продукції може просто відлякати потенційних клієнтів.
3
Продумайте, на якому вигляді реклами ви будете спеціалізуватися. Зазвичай рекламні агентства займаються створенням макетів, банерів, логотипів тощо.
4
Подбайте про проведення інтернету, багатоканальних телефонних номерів та створенні локальної мережі. А головний акцент зробіть, звичайно, на співробітниках: для початку вам знадобляться два дизайнера, декілька менеджерів по рекламі, кріейтор, маркетолог, бухгалтер і директор. При необхідності і наявності великих замовлень можна залучити фрілансерів. Це дуже зручно, так як не вимагає додаткових витрат на утримання штату.
5
З менеджерами з реклами укладіть договори про відсоток за залучені бюджети і розмір бонусів, щоб мотивувати їх роботу.
6
Якщо ви займаєтеся переважно створенням фірмового стилю та рекламними макетами, краще співпрацювати лише з фрілансерами, залучаючи стороннього бухгалтера. Зверніть увагу на просування своїх послуг і формування портфоліо. Починати бажано з дрібного і середнього бізнесу, так як великі компанії вам ще не по зубах. Налагодьте зв'язку з медіа-ресурсами, у багатьох випадках рекламні агентства отримують від ЗМІ відсотки за залучення клієнтів. Сформуйте каталог медіа-носіїв і їх розцінки на розміщення реклами.