Як повернути заводські настройки в Самсунг. Як воссановіть заводські настройки яскравості самсунга r730.

Повернення до заводських налаштувань телефону завжди означає відкат змін, зроблених вами за час експлуатації даного апарату за умови збереження даних користувача.
Вам знадобиться
  • - документація телефону.
Інструкція
1
Дізнайтеся ваш код блокування телефону. Ви можете подивитися його в інструкції, яка йде в комплекті з апаратом, або, якщо ви його міняли в ході експлуатації, ви повинні його пам'ятати. Відкрийте меню налаштувань телефону і зайдіть в пункт «Скидання налаштувань», який зазвичай розташований в самому низу.
2
Підтвердіть у вікні, що хочете повернути апарату заводські параметри і введіть код телефону. Дочекайтеся, поки система зробить відкат вихідні установки. Зверніть увагу, що в даному випадку відбувається тільки лише скидання параметрів, ця дія не торкнеться дані в пам'яті або контакти в телефоні.
3
Якщо ви хочете здійснити скидання налаштувань в смартфоні "Самсунг", зайдіть в меню управління системою і виберіть пункт загальних налаштувань. Також він може бути доступний і в меню параметрів панелі управління мобільним пристроєм. Виберіть варіант відновлення заводських налаштувань на вашому телефоні, після чого введіть код телефону для підтвердження операції. Дочекайтеся, поки система виконає відкат змін.
4
Використовуйте спеціальний сервіс-код для повернення до первинних настройок. Зазвичай використовується # 98a * cd0a7da9 #, проте найкраще перегляньте коди щодо вашої моделі на одному з наступних ресурсів: http://sviazist.nnov.ru/modules/myarticles/topics.php?op=listarticles&topic_id=11, http://vsekodi.ru/index.php/samsung, http://gsmnet.ru/kodi/kodsams.htm. Не використовуйте коди занадто часто і без особливої необхідності. Оскільки ви можете втратити дані або зіпсувати мобільний пристрій.
5
Використовуйте утиліту Samsung Connect, яка допоможе вам скинути настройки телефону Самсунг до заводських. Ви можете завантажити її з офіційного сайту розробника http://www.samsung.com/ru/, або виконавши запит через пошуковик у вашому браузере.