Як підключити плеєр до мережі.

Підключити мультимедійний плеєр до інтернету досить просто за наявності у вас роутера або додаткових кабелів для підключення пристроїв. Однак, в будь-якому випадку, незайвим буде ознайомитися з інструкцією пристрою.
Вам знадобиться
  • - плеєр;
  • - комп'ютер;
  • - роутер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Вставте в ваш мультимедійний плеєр спеціальний USB-модуль Wi-Fi. При цьому перевірте рівень сигналу - якщо він низький (і це зокрема проблема великої відстані між пристроєм і роутером), змініть положення одного з пристроїв таким чином, щоб сигнал покращився.
2
Якщо ви не можете змінити розташування пристроїв, використовуйте комп'ютер як віртуального роутера Wi-Fi. Зверніть увагу, що дана дія на даний момент можливо тільки на комп'ютерах з операційною системою Windows Seven. Ознайомитися з матеріалом по даній темі ви можете на наступній сторінці: http://news.softodrom.ru/ap/b6064.shtml. А також незайвим буде прочитати наступну інформацію в тому випадку, якщо ви погано знайомі з даною темою: http://habrahabr.ru/blogs/windows/74070/, http://www.3dnews.ru/workshop/616585/та іншої інформацією по темі створення віртуальних точок доступу бездротового інтернету за технологією Wi-Fi.
3
Підключіть мультимедійний плеєр до мережі за допомогою провідного з'єднання, попередньо скачавши і встановивши на ваш комп'ютер спеціальну програму на зразок Win Gate і їй подібних. Виконайте необхідну настройку після установки і настройки з'єднання. Дотримуйтесь інструкцій до ваших пристроям і враховуйте з особливості.
4
Якщо ви підключаєтеся до інтернету за допомогою роутера і, якщо у вас є спеціальний обтиснутий кабель для підключення пристроїв, підключіть медіа плеєр до роутера з його допомогою. Ви також можете придбати спеціальний кабель в комп'ютерному магазині, або замовити його у вашого провайдера інтернету. Це найпростіший спосіб, оскільки він не вимагає ніяких маніпуляцій з комп'ютерним програмним забезпеченням та створення віртуальних точок доступу.
Зверніть увагу
Не всі плеєри підтримують дану функцію.