Як використовувати бонус балів. Як обміняти бонус на інтернет мтс.

Оператор стільникового зв'язку «Мегафон» постійно проводить зарахування бонусних балів на рахунок абонента, які в подальшому можуть бути їм витрачені на свій власний розсуд. Бали нараховуються щомісяця.
Вам знадобиться
  • - телефон.
Інструкція
1
Запустіть у вашому телефоні послугу «Сервіс-гід» і станьте учасником бонусної програми «Мегафона». Також ви можете підключитися до послуги за допомогою запиту або смс на короткий номер 5010 з текстом 5010. Після реєстрації вашої заявки вам прийде коротке повідомлення з повідомленням про включення вас до списку абонентів бонусної програми. Також ви можете це зробити при покупці сім-карти, звернувшись до продавців салону стільникового зв'язку або до працівників сервісних центрів компанії «Мегафон».
2
З плином часу періодично перевіряйте ваш бонусний баланс, він відображається при відправки вами запиту за номером * 100 #, тобто, як при звичайному запиті стану особового рахунку на поточний момент. Бали можуть зараховуватися не відразу, вони з'являються на вашому рахунку по мірі витрати вами суми грошей на послуги зв'язку компанії, 1 бал дорівнює 30 витраченими вами рублями за період від включення вас до списку учасників системи.
3
Витратьте бонусні бали на оплату послуг зв'язку, наприклад, придбавши пакет безкоштовних хвилин, повідомлень або певного обсягу інтернет-трафіку. Також, у разі, якщо сім-карта, включена в бонусну програму «Мегафона» оформлена на вас, ви можете прийти в салон стільникового зв'язку і, пред'явивши документи, що підтверджує володіння номером, вибрати собі товар і оплатити знижку на нього за допомогою накопичених вами балів.
4
Зверніть увагу, що даний вид знижки підтримується далеко не всіма салонами зв'язку, найкраще зверніться в спеціальні точки обслуговування клієнтів компанії «Мегафон», в яких також розташовані точки продажу мобільних телефонів та аксесуарів до них. Якщо ви все ж хочете витратити бали на послуги зв'язку, відправте повідомлення з вашим кодом на номер 5010, а ще краще активуйте їх через спеціальне меню сервіс-гід.
Корисна порада
Використовуйте бали до моменту їх згоряння.