Як підстригти підлітка.

Якщо ваш син наповал відмовляється йти в перукарню чи ви не хочете довго стояти з ним в черзі, спробуйте підстригти його самостійно в домашніх умовах. Зробити це буде зовсім не складно, якщо строго дотримуватися всі етапи стрижки.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до початку роботи, підготуйте робочу гребінець, а також прямі і філіровочние ножиці. Вимийте голову і злегка посушите волосся рушником. Потім розчешіть їх по лінії росту, а потім в протилежному напрямку.
2
Далі приступите до відокремлення проборов. Спочатку зробіть основний горизонтальний проділ так, щоб він проходив через верхівку від вуха до вуха. А потім другий горизонтальний проділ, що відокремлює верхню частину потилиці від нижньої. Після цього відчісуйте скронево-бічні зони вертикальними проділами. Якщо волосся у підлітка довгі або неслухняні, закріпіть за допомогою затискачів.
3
Починайте стрижку з фронтально-тім'яної зони. Для цього відокремте контрольну пасмо шириною близько 2 см паралельно основному горизонтальному проділу у верхівки. Відтягуючи її під прямим кутом до голови подстригите прямим зрізом до довжини 6 см. Далі з тією ж відтягненням переступайте до стрижки фронтально-тім'яної області. Використовуйте метод «пасмо за пасмом».
4
Обробіть верхню частину потилиці і скронево-бічні зони, застосовуючи горизонтальні проділи і перпендикулярну оттяжку.Срез можете зробити трохи похилим, а не під прямим кутом до лінії росту волосся, тоді стрижка буде виглядати ефектніше.
5
Підстрижіть волосся в нижній потиличній зоні прийомом зняття їх з гребінця. Піднімайте пасма від коренів перпендикулярно голові. Будьте уважні: довжину волосся по мірі наближення до шиї необхідно плавно зменшувати.
6
За допомогою філірувальних ножиць акуратно прорідити нижню область потилиці. Майте на увазі, що між довгими пасмами верхньої зони потилиці і короткими волоссям нижньої частини потилиці повинна бути чітка межа.
7
Стрижка майже готова! Тепер розчешіть волосся так, як вони будуть лежати в готовій зачісці. Попросіть підлітка змахнути головою, щоб волосся лягли довільно, зробіть окантовку і усуньте недоліки.