Як зібрати стільниковий телефон.

В збірці телефону немає нічого складного, але тільки за умови, якщо при розбиранні ви не пошкодили якусь із частин апарату, в цьому випадку вам найкраще звернутися до фахівців.
Вам знадобиться
  • - маленька хрестова викрутка;
  • - тонка плоска викрутка;
  • - негострий столовий ніж.
Інструкція
1
Розберіть ваш телефон, попередньо вимкнувши його і вилучивши акумулятор. Відкрутіть всі видимі елементи кріплення, витягніть спеціальні заглушки і відкрутіть болти під ними, дуже часто таке зустрічаються в «розкладачках». Після цього приступите до відкриття корпусу телефону . Подденьте його з одного боку, а потім і з другою. Постарайтеся докладати менше зусиль, оскільки ви можете зламати кріплення корпусу.
2
Зверніть увагу, що деякі моделі телефону можуть бути скріплені за допомогою спеціального клею, тут вам знадобиться негострий ніж або тонка плоска викрутка. Поставте телефон набік в стійке положення (краще буде, якщо вам хто-небудь допоможе), встановіть викрутку або ніж по лінії з'єднання частин корпусу телефону і злегка вдарте по інструменту долонею, як тільки відчуєте, що телефон відкривається, роз'єднаєте частини за допомогою ножа.
3
Після відкриття корпусу запам'ятайте, в якій послідовності ви відокремлювали деталі телефону . Постарайтеся не пошкодити з'єднання проводів і шлейфів екрану з мікросхемою. Для того, щоб зняти схему, відкрутіть болти, розташовані зазвичай з боків і по центру. Будьте обережні, якщо у вашому телефоні є функція Wi-Fi, найкраще не від'єднуйте модем без особливої на те необхідності. Те ж саме відноситься і до камери телефону .
4
Будьте уважні при знятті динаміка - зазвичай він припаяний до внутрішньої платі телефону , тому при складанні вам доведеться якимось чином відновлювати його положення. Зніміть клавіатуру, від'єднайте кріплення залишилися внутрішніх елементів телефону .
5
Проведіть збірку телефону в зворотному порядку. Для найкращого запам'ятовування послідовності запишіть відеозапис з розбирання, або просто перепишіть свої дії на папір.
Корисна порада
Не користуйтесь звичайними кухонними ножами для того .Щоб відкрити телефон.