Як приварити поріг.

Пороги автомобіля регулярно піддаються різним негативним зовнішнім впливам. Гравій, удари, реагенти ушкоджують лакофарбове покриття, а через постійні перепадів температури і контакту з вологою іржавіє метал.

Інструкція
1
Для того щоб переварити заржавілий поріг, зніміть його. Зробіть це за допомогою болгарки. Спочатку проріжте поріг по шву уздовж стійок авто, потім довершити почате за допомогою молотка і зубила.
2
По завершенні очистите короб, на якій кріпиться поріг, від опадів і іржі старого порога. Також зачистите місця зварювання. Можете скористатися наждачним папером або пройтися по всіх іржавим місцях дрилем зі спеціальною шліфувальною насадкою.
3
Підсилювач порогу підготуйте до установки на автомобіль. По металу за допомогою ножиць виріжте виїмки в місцях, в яких підсилювач упреться в стійки авто. Також виконайте технологічні отвори в тих місцях, в яких ви будете працювати зі зварюванням. Зробіть це за допомогою ножиць по металу.
4
Вам також необхідно встановити підсилювач порога. За допомогою швидкознімних струбциною, клепок або магнітів зафіксуйте його на місці. Після того як ви надійно закріпіть підсилювач на своєму майбутньому місці і переконайтеся, що вирізали все правильно, приварите дрель за допомогою точкового зварювання. Застосувавши цей вид зварювання, ви уникнете непривабливих і товстих швів, а значить, що полегшить їх вирівнювання. Після закінчення зварювальних робіт сточите зайвий метал.
5
Підготуйте новий поріг до встановлення. Вступите з ним так само, як і з підсилювачем: виріжте з допомогою ножиць в області стійок зайвий метал, підігнавши поріг до кузова, і виконайте технологічні отвори для зварювання. Передню частину і краю деталі злегка загніть всередину, щоб полегшити установку.
6
Заготівлю порога обов'язково приварите і зафіксуйте його точно так само, як і підсилювач в кроках, наведених вище. За допомогою точкового зварювання приварите нову деталь і обробіть шви. Їх слід спочатку обточити, по можливості покрийте його антикорозійним складом і зашпатлюйте, щоб згладити всі нерівності. Відшліфуйте ще раз деталі після шпаклівки.
7
Пофарбуйте нові пороги. Покрийте для початку одним або двома шарами грунтовки отшпатлеванную поверхню. Коли висохне грунтовка, на деталь нанесіть декілька шарів фарби. Покрийте повністю лаком висохлу поверхню. Робота завершена.