Як змінити роботу. Як змінити свою роботу.

Причин змінити роботу може бути безліч: вас не задовольняє ваша зарплата, робота стала нудною і нецікавою, ви перестали розвиватися, посварилися з керівництвом і т.д. Проте, змінити роботу не так просто, адже ви не знаєте, за який проміжок часу ви зможете знайти краще місце, та й будь-яка подібна зміна - досить сильний стрес. Як змінити роботу з мінімальними нервовими затратами і максимальною вигодою?
Інструкція
1
Починайте доглядати нову роботу тоді, коли ви ще працюєте на старій. Навіть якщо робота на старому місці нестерпна, не йдіть, поки не влаштуєтесь в інше місце: не факт, що навіть дуже хороший фахівець зможе швидко знайти те, що його влаштовує. Здається, що вакансій багато, але далеко не всі достойні, і далеко не всі підійдуть саме вам.
2
Перед тим, як оновлювати своє резюме на сайтах з пошуку роботи, спробуйте сформулювати для себе, що саме вас не влаштовує на старому місці. Які функції ви не хочете більше виконувати? Що нового вам хочеться привнести в свою роботу? Якщо ви не визначитеся з цим, ви можете вибрати таке ж місце, як і колишнє, і навіть якщо умови роботи будуть краще, вам все одно скоро стане нецікаво працювати.
3
Оновлення своє резюме. Зробіть його якомога привабливішим для роботодавця: опишіть все те, чого ви навчилися на старому місці, в окрему графу занесіть свої пріоритети й очікування, тобто то, що ви сформулювали для себе як важливе в новій роботі. Це продемонструє, наскільки серйозно ви підходите до побудови своєї кар'єри, і виглядатиме вельми позитивним в очах керівників компаній.
4
Починайте розсилати резюме на зацікавили вас вакансії і ходити на співбесіди. Поспішати вам нікуди: ви ж ще не пішли зі старої роботи, отримуєте стабільну зарплату. Можливо, вона вас не влаштовує, але вам є на що жити, і ви не будете поспішати змінити роботу у що б то не стало. Таким чином, не кваплячись, ви зможете знайти те робоче місце, яке дійсно буде вам підходити.
5
Поєднувати роботу і співбесіди не завжди легко, але і не так складно, як здається. У компаній різні графіки роботи, наприклад, якщо ви працюєте з 9 до 18, а компанія, в яку вас запросили на співбесіду - з 10 до 19, ви зможете домовитися про вечірній співбесіді, наприклад, в 18.30.
6
Досить каверзним для багатьох виявляється питання, що задається майже на всіх співбесідах: чому ви йдіть з роботи? Кращий варіант відповіді - відсутність перспектив для розвитку. Хоча якщо ви чесно скажете, що вас не влаштовує зарплата, це не буде "провалом" співбесіди: це теж легко зрозуміти. Тільки не варто робити "грошову" причину головною, обов'язково потрібно сказати і про інші причини, наприклад, про монотонності роботи, вузькості функціоналу і т.д. Не варто говорити про конфлікти з керівництвом, оскільки це може привести до того, що вас сприймуть як нелояльну персону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m0kzEyLRJmQ