Що таке фолікул.

У жіночому організмі під впливом гормонів постійно відбуваються циклічні зміни. І саме завдяки гормонам контролюються складні механізми, пов'язані з репродуктивною системою і підготовкою жінок до майбутньої вагітності. Чільну роль в настанні вагітності відіграє нормальний розвиток і зростання фолікулів яєчника, які є «будиночками» для запліднених яйцеклітин.
Фолікул (fol> фолікулів , що містяться в кірковому шарі обох яєчників внутрішньоутробного плода, досягає до 200 -500 млн. Кожен з фолікулів містить, принаймні, по одній статевій клітині. Але протягом усього періоду статевої зрілості жіночого організму, який в середньому триває близько 30-35 років, досягти повного дозрівання можуть лише 400-500 фолікулів Усередині фолікулярного мішечка, відбувається розмноження зернистих або гранульозних клітин, якими заповнюється вся порожнину фолікула. У міру подальшого розвитку, зернисті клітини продукують рідину, яка відтісняє і розсовує клітини, направляючи їх до периферичних частинах фолікула. Таким чином, утворюється внутрішня порожнина, заповнена фолікулярної жідкостью.Сам ж фолікул значно збільшується в розмірі і обсязі. І з компактного освіти, перетворюється у великий міхур, діаметром 15-20 мм, що містить усередині рідина з білками, солями і іншими речовинами, а зовні покритий сполучно-тканинної оболонкою. Це зрілий фолікул або так званий Грааф бульбашка (на прізвище голландського вченого Р. Грааф, який відкрив цей структурний компонент яєчника в 1672 г) .Граафов бульбашка гальмує дозрівання інших фолікулів . У період статевої зрілості, до 14-15 річного віку, він досягає свого повного розвитку і перетворюється на зрілий фолікул. У нормі, під час фолікулярної фази на початку менструального циклу в яєчниках визрівають кілька фолікулів , але досягає великих розмірів тільки один, він і є домінантним. Решта фолікули піддаються зворотному розвитку, або атрезії. Продуктом їх життєдіяльності є естроген - специфічний жіночий статевий гормон.Внутренняя сторона зрілого фолікула вистелена багатошаровим епітелієм, де в виступаючому потовщеному ділянці, яйценосний горбку, розташовується зріла яйцеклітина, яка здатна до запліднення. Зрілий фолікул досягає розмірів до 12-20 мм в процесі свого дозрівання, в першу половину менструального циклу відбувається його випинання у вигляді горбка на поверхні яєчника. Його стінка стоншується і розривається. На місці розірвався граафового бульбашки утворюється жовте тіло, яке являє собою нову важливу залозу внутрішньої секреціі.Прі деяких гормональних порушеннях не відбувається розриву зрілого фолікула, у зв'язку з чим яйцеклітина не здатна вийти з яєчника, процес овуляція не настає. А це може бути основною причиною безпліддя, а також дисфункціональних маткових кровотеченій.Такім чином, дозрівання яйцеклітини і звільнення його з граафового бульбашки є однією з основних функцій яєчника, тобто генератівной.Существует спеціальне ультразвукове обстеження, яке дає можливість простежити розвиток і зростання фолікулів . Це дослідження носить назву фолікулометрія.
Цільнозернові борошно - це продукт разового помолу злакових зерен, або насіння. На відміну від класичної борошна, цільнозерновий проводиться без просіювання. Таким чином, не відбувається поділу частинок за розміром та якістю.

Історія

У давнину зерна злаків подрібнювали доступними способами і без додаткового просіювання пускали в приготування їжі - варили кашу, пекли хліб. У Стародавньому Римі вже існували сита з кінського волосу для просіювання суки і отримання продукту різних сортів. У Росії до початку ХХ століття існував лише разовий помел. А просіювання і розділення борошна за сортами робили самі споживачі в пекарнях або будинку. Цільнозернове мука була в ходу у бідняків. У знатні будинку подавали випічку з добірної борошна. Сьогодні цільна борошно пропагується серед натуропатів, любителів дієтичного харчування та здорового способу життя.
У Данії на початку ХХ століття було прийнято рішення перейти на повсюдне вживання цілісної муки з метою економії ресурсів. Майже відразу смертність в країні зменшилася на 18%.

Застосування

Використання терміну «борошно грубого помелу" не зовсім коректно. Цілісна мука, або борошно разового помелу, за структурою схожа на дрібну крупу або манну кашу. Величина деяких частинок може сягати півтора міліметрів. Її широко використовують для виготовлення так званого здорового хліба. Таке борошно містить безліч мінералів і корисних для організму людини вітамінів, якими багаті злакові. З цільнозерновий борошна печуть хлібобулочні вироби, піцу, готують домашню локшину, пельмені та інші страви з тіста. Випічка відрізняється грубою фактурою, але часто перевершує вироби з першосортною борошна за смаковими якостями. Особливо гарні хліб або булочки з такого борошна з додаванням насіння або горіхової суміші.

Корисні властивості

Цілісний помел борошна сприяє поліпшенню травлення, виводить шлаки, знижує рівень холестерину в крові. Такий продукт насичує організм необхідними мікроелементами, особливо в період весняного авітамінозу. За рахунок вмісту вітамінів і мінералів, вироби з такого борошна корисні для попередження багатьох захворювань.
Хліб з крупнозерновой борошна підходить для дотримання дієтичного та оздоровчого харчування. Лікарі відзначають значне поліпшення здоров'я своїх пацієнтів.
Вміст клітковини, білка, сахарози допомагає запобігти розвитку геммороя і варикозного розширення вен. Також борошно корисна для людей страждають запорами і колітом. Цілісна мука добре спалює жирові відкладення, сприяє схудненню. При цьому шкіра стає еластичною і не обвисає при втраті зайвої ваги.