Як налаштувати антену на рацію.

Налаштування антени, а точніше налаштування її коефіцієнта стоячої хвилі (КСВ) - досить простий процес, але без нього рація буде не працюватиме в принципі. Для виконання налаштування необхідний спеціальний прилад - КСВ-метр. Вони розрізняються за частотних діапазонах і для рації на 27 МГц потрібен прилад, що працює саме з такою частотою. Також практично всі КСВ-метри здатні показувати реальну вихідну потужність рації, і зазвичай реальні Примор'ї значно відрізняються від зазначених виробником.
Інструкція
1
Підключіть КСВ-метр в розрив між рацією і антеною. Виставите на ньому стрілку на відмітку «0», включите і натисніть кнопку передачі на тангенту або рації. Стрілка відразу диригент і покаже справжній КСВ. Чим він буде нижче, тим краще. Ідеальний показник 1.1, 1.2, іноді 1.3. Якщо показник буде вищим, постраждає ваша передача. Отже, треба шукати причину або в проводі, або в самій антені, або в передавачі рації.
2
Здійсніть настройку рації. Вона виробляється на певну сітку (зазвичай це сітка С). Так ось, наприклад, якщо працювати з 15-м і 19-м каналами, настройку краще здійснювати на середині - на момент налаштування рація повинна бути на 17-му каналі. Слід пам'ятати, що після налаштування каналу переміщення магнітного підстави навіть на незначну відстань може збити всі КСВ, тому заздалегідь виберіть місце, знаючи, що антена буде встановлена саме там.
3
Відрегулюйте антену . Для цього треба просто звільніть гвинтики у її заснування і опускайте або піднімайте штир всередину котушки або ж навпаки, відповідно, з неї. Деякі види антен регулюються шляхом «відкушування» зайвої довжини штиря. Проте слід врахувати той момент, що якщо занадто сильно підняти штир антени вгору, під час руху його може вирвати зустрічним потоком вітру. Порада для тих, хто купує антену - якщо штир продається окремо від котушки, а продавець стверджує, що вона налаштована - нічого подібного. Антена повинна бути співналаштуватися з вашою рацією і безпосередньо на вашому автомобілі.
4
При покупці обов'язково вимагайте настройку КСВ. Чи не налаштована антена здатна вивести з ладу радіостанцію при передачі, а в кращому випадку ви втратите при передачі вихідну потужність сигналу. Якщо ж штир вже в котушці, то, скоріше за все, антена налаштована на сітку С.