Як віддати товар на реалізацію.

Передача товара на реалізацію здійснюється на підставі постанови Уряду РФ № 569 та статті 990 ГК РФ. Основним документом при передачі є договір між комісіонером, яким виступає приймає товар і комітентом, який поставляє товар.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - документи ІП або юридичної особи;
  • - договір.
Інструкція
1
Ви можете передавати товар під реалізацію в будь-які торгові точки, що працюють на підставі відкриття юридичної особи або приватного підприємництва. Товар можна передавати штучно або оптової партією, а також абсолютно новий чи вживаний.
2
При передачі товара пред'явіть свій загальногромадянський паспорт і документи, що підтверджують ваше право на здійснення підприємницької діяльності та отримання прибутку від даного роду діяльності. Даним документом може служити свідоцтво ІП або юридичної особи.
3
Укладіть з комісіонером договір, який можна писати від руки у двох примірниках під копірку. У договорі повинні бути всі умови реалізації прийнятого товара , терміни реалізації, вказівки про суму винагороди комісіонеру, оплати за зберігання товара в точці торгівлі або на складі комісіонера та інші умови реалізації, а також розрахунку з постачальником в особі комітента.
4
Обов'язково простежте, щоб у договорі було вказано порядковий номер, стояли підписи посадових осіб, відповідальних за прийом товара , дата, печатка підприємства, що здійснює комісіонерську діяльність.
5
Договір - це двосторонній документ, тому ви також зобов'язані його підписати, що означає згоду з усіма виставленими умовами реалізації обома сторонами.
6
Якщо ви здаєте на реалізації оптову партію товара , на нього необхідно мати сертифікат якості від виробника, документ про митний контроль, якщо товар ввезений з-за кордону Російської Федерації.
7
На штучний товар, що був у вжитку, даних документів не потрібно, як і документа, що підтверджує право займатися комерційною діяльністю. Досить уявити загальногромадянський паспорт з печаткою про реєстрацію.
8
Ви маєте право передавати на реалізацію товар, що не належить до категорії швидкопсувних. Також не можна здавати і приймати на реалізацію вживані панчішно-шкарпеткові вироби, нижню білизну.
9
Якщо ви здаєте на реалізацію оптову партію парфумерії, косметики, побутової хімії або лікарських препаратів, то крім сертифікату від виробника зобов'язані пред'явити сертифікат якості, відповідний ГОСТу товарів, дозволених до продажу на території РФ.