Як зробити хімчистку в салоні авто.

У всі часи року «хімчистка салону» вважається актуальною проблемою, яку можна вирішити трьома способами. Можна звернутися в спеціалізований салон або замовити виїзд фахівців, які швидко приведуть салон в ідеальний вигляд. Третій варіант призвести хімчистку в салоні самостійно.
Вам знадобиться
  • - чистячі засоби;
  • - миючий пилосос;
  • - щітки, губки;
  • -сухі тканину.
Інструкція
1
Перед початком хімічної чистки салону автомобіля відключіть акумулятор, автомагнітолу, сигналізацію щоб уникнути попадання води на контакти що може призвести до замикання. Після того як всі відключено приступайте до чищення салону.
2
Очистіть від бруду та пилу стелю салону. Залежно від оббивки стелі виберіть очищає засіб. Вінілові та шкіряні стелі очищайте засобами, призначеними для пластикових поверхонь. Нанесіть невелику кількість засобу на щітку з жорсткою щетиною і протріть забруднені місця. Після чого очищені місця протріть м'якою сухою тканиною.
3
Стеля, виконаний з велюру, очистіть за допомогою миючого пилососа, який заправлений спеціальним миючим засобом. Вибирайте для очищення щітку з м'якою щетиною. Без пилососа цю ж операцію проводите за допомогою миючого засобу для велюрових поверхонь і м'якого поролону.
4
Сидіння в автомобілі очистіть м'якою щіткою, на яку попередньо завдали порцію миючого засобу. Сидіння, обтягнуті тканиною за допомогою пилососа з миючим засобом ретельно обробіть і залиште на деякий час, щоб бруд встигла відійти. Після чого беріть пилосос, включайте функцію втягування і повторюйте, процедуру поки втягнута рідина не стане прозорою.
5
При очищенні підлоги використовуйте різні хімічні засоби для різних видів забруднень. Експериментуйте, поки стать не засяє як новий.
6
Приступайте до очищення декоративного пластику і торпеди. Очистку проводите м'якими губками з невеликою кількістю очищувача для пластику. Протріть пороги і за допомогою очищувача для стекол протріть всі наявні скла. Відкрийте вікна, двері і залиште машину для просушки - хімічне чищення в салоні авто успішно завершена.
7
Купуючи нове очищає засіб, нехай навіть дороге від відомого виробника, перш ніж приступати до хімічного чищення салону авто випробуйте його на схожому матеріалі, щоб переконатися що засіб дійсно очищає а не забруднююча.