Як перекачати рідини. Як здійснити перекачку бензину з однієї ємності в іншу.

Перекачування рідини з однієї ємності в іншу спочатку здається простим завданням, особливо якщо необхідний обсяг невеликий, а для втілення в життя цієї затії немає ніяких перешкод. А як, наприклад, бути зі статичним паливним баком, який не можна взяти і перекинути?
Вам знадобиться
  • - шланг;
  • - каністра;
  • - насос.
Інструкція
1
Визначте рівень положення ємності, в яку належить перекачати рідину, по відношенню до первісної тарі. Він може бути як вище, так і нижче. Від цього параметра залежить механізм подальшої роботи.
2
По можливості зробіть так, щоб бак, в який потрібно перекачати рідину, був нижче рівня ємності, з якої буде перекачуватися вміст. Це дозволить створити природні фізичні умови і уникнути використання додаткових механізмів. Наприклад, так поступити можна при переливанні палива з бензобака в каністру.
3
Візьміть шланг, вставте один його кінець в першу ємність так, щоб він занурився в рідину.
4
Тепер потрібно створити тягу. Для цього візьміть другий кінець шланга в рот і зробіть характерний рух, як ніби хочете втягнути коктейль через трубочку. Але тільки не захоплюйтеся, ковтати не потрібно, інакше ризикуєте зіпсувати собі апетит як мінімум на пару днів.
5
Щойно інтуїтивно відчуєте потік йде по шлангу бензину, різко опустите його кінець в другу ємність - рідина продовжить набиратися і далі, поки всі вміст не буде перекачано. Якщо потрібно перелити тільки частина палива, то зупинити процес легко - досить підняти каністру вище рівня бензобака після досягнення потрібного рівня обсягу в каністрі.
6
Для того щоб організувати перекачку рідини в тару, що знаходиться вище її рівня, потрібно насос. Інакше - ніяк. Характер пристрою залежить від типу вмісту, його передбачуваного обсягу та інших умов. Для підйому, наприклад, води з ями можна використовувати криничний насос. А ось циркулярний його побратим дозволяє контролювати рівень рідини в трубах домашнього опалення та своєчасно її перекачувати. Занурювальні агрегати опускаються в саму воду, а поверхневі працюють на плаву.