Як підключити навушник до штекера.

Існує декілька видів штекерів: прямий, кутовий і оригінальний нерозбірний. При виборі штекерів слід враховувати особливості кожного виду. Наприклад, прямий штекер легко висмикується з плеєра і створює велике навантаження на пластмасове гніздо приймача. Кутовий теж не досить щільно сидить в плеєрі.
Інструкція
1
Увімкніть плеєр і, перегинаючи провід, переконайтеся, що обрив відбувається поруч зі штекером. Потім з невеликим запасом в потрібному місці ображати кабель. Вам знадобиться невеликий шматочок прозорої силіконової трубки (можна скористатися трубкою від крапельниці). Просмикніть кабель в трубку заздалегідь.
2
Розріжте гострим ножем пластик головки штекера і обнажите металеву частину штекера.
3
препарують кабель гострим ножем або паяльником, розділивши всі складові дроти. Потім скрутіть відповідні дроти і залудити кабель. Для лудіння покритих лаком самих бюджетних проводів, використовуйте таблетку аспірину. Ні в якому разі не зачищайте лак ножем, тому як надрізи дроти приведуть до його передчасного зламу.
4
Припаяйте кабель до штекеру , дотримуючись правильну цоколевку. Під час фазировки навушників просто простежте, які дроти йдуть до якогось навушника. У разі якщо від розвилки йде кабель круглого перерізу або проходить через один навушник в інший, продзвоните кабель тестером або ж самим плеєром. Якщо кабелю мають різні кольори, то червоним кольором звичайно відзначається правий канал, а білим кольором - лівий, але буває і навпаки. Якщо у вас одножильні провідники, то загальним проводом будуть провідники, які не покриті лаком. Але в кожному разі буде надійніше продзвонити кабель тестером перед пайкою.
5
Підключіть штекер до дроту. Причому провід повинен бути всередині силіконової трубки. Тобто штекер проходить перпендикулярно крізь трубку. Залийте герметиком простір між штекером і трубкою і затисніть залишився кінець трубки канцелярською скріпкою або причепленням типу «крокодил». Після того, як герметик схопиться і затвердіє (через 20-30 хвилин), обмотайте край трубки ниткою. Ображати надлишки трубки. Після цього покрийте все ще раз герметиком, і через годину навушники готові до використання.