Як прибрати двосторонній скотч. Як прибрати зі скла скотч.

Розмова скотч виготовлений з поліпропіленової або спіненої основи з нанесенням акрилового клейового складу з двох сторін. Широко використовується при монтажних і обробних роботах, а також в якості поліграфічного витратного матеріалу. Щоб видалити скотч з будь-яких поверхонь, необхідно використовувати спеціальні або підручні засоби.
Вам знадобиться
  • - будівельний фен;
  • - фен для волосся;
  • - рослинна олія;
  • - губка;
  • - розчинник для акрилового клею;
  • - розчиняють засобу;
  • - ефірне або евкаліптова олія;
  • - канцелярський ніж;
  • - суперочістітель для стекол.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно видалити двосторонній скотч з будь-яких поверхонь, використовуйте спеціальний розчинник для акрилового клею. Перед цим нагрійте скотч за допомогою будівельного фена. Видаліть поліпропіленову або спінену основу, нанесіть розчинник на губку і з її допомогою зчистіть залишки клею.
2
Використовуйте ацетон, бензин, гас, уайт-спірит, розчинник 646. Нагрійте скотч за допомогою будівельного фена, видаліть основу, нанесіть один із засобів на губку, видаліть залишки клею.
3
Замість будівельного фена ви можете скористатися феном для волосся. Нагрівати можна не всю поверхню основи, а тільки край, щоб можна було зачепити скотч і зняти.
4
Акриловий клей починає самостійно відходити від поверхонь, якщо його рясно змастити жирним маслом. Для цих цілей ви можете використовувати будь-яку рослинну олію. Нанесіть на губку, рясно змастіть скотч , залиште на 12 годин. Через даний проміжок часу ви легко його зніміть без застосування теплових методів. Залишки масла і клею видаліть за допомогою будь-яких розчинюючих складів.
5
Якщо ви видаляєте скотч зі скла, то замість розчинників можете використовувати канцелярський ніж. Зніміть основу, акуратно зіскоблити залишки клею, очистіть скло за допомогою суперочістітеля для стекол, який можна купити в будь-якому магазині для автолюбителів.
6
Не намагайтеся відмити з поверхонь залишки акрилового клею за допомогою миючих чи миючих засобів. Клей, нанесений на двосторонній скотч , абсолютно не схильний намокання, і видалити його простою водою та миючими засобами вам не вдасться.
7
Якщо вам необхідно видалити клей з лакованій поверхні, не використовуйте теплової метод і розчиняють кошти, так як ви можете пошкодити лаковану основу. Для видалення скотч а змастіть його евкаліптовим або ефірною олією, залиште на кілька годин, видаліть основу. Залишки клею видаляйте з поверхні за допомогою суперочістітеля для стекол, який не завдасть шкоди лаку.