Як зшити кофту для собаки.

Зшити собаці теплий одяг іноді просто необхідно, якщо ваш друг - короткошерсті і маленьке створіння з породи такс, французьких бульдогів, той-тер'єрів. Оброслі шерстю йоркширському терьерчики курточка теж не завадить. Виготовлення комбінезона - справа непроста, але курточка-безрукавка цілком під силу будь-кому.
Вам знадобиться
  • - м'яка вовняна тканина;
  • - щільна джинсова або непромокаємий тканину;
  • - м'яка гумка;
  • - липучки для застібок.
Інструкція
1
Зробіть з м'якого паперу викрійку куртки, вона складається з трьох частин: смуга уздовж спинки, дві боковини з виступами для застібок на грудях і під черевцем. Викрійка зверху нагадує силует жука-рогача, роги відповідають заокругленим смугам, фіксуючим курточку на грудях. Боковини - такої ж форми, як надкрила жука, з викроєними клапаном від однієї з боковин для застібки; посередині - пряма смуга довжиною від холки до хвоста, шириною достатньою, щоб закрити спинку собаки зверху до боків.
2
Скріпите викрійку скріпками або шпильками і приміряйте на собаку. Візьміть м'яку вовняну тканину (вовняний шарф, хустку, будь-яку іншу стару вовняний одяг), викроїте деталі з припусками на шви і подгибку, зшийте деталі. Візьміть джинсову або непромокаючої тканини, викроїте також з припусками, зшийте деталі, сумістите підкладку з верхом курточки, подверніте зрізи, приметайте і сострочіть верх і підкладку.
3
Відстрочити поверху два шва, що з'єднують спинку з боковинами, щоб зафіксувати верх і підкладку в цій частині курточки. Пришийте два шматочки липучою стрічки близько до краю боковини, уздовж шва, рівно під черевцем, тобто в найширшій частині боковини, на лицьову сторону. Пришийте на клапан другий боковини чотири шматочки липучою стрічки на виворітну сторону, щоб вони йшли поперек тих, що пришиті до іншої боковині.
4
Пришийте шматочки липучою стрічки до кінців курточки, фіксуючим її на грудях, на одному кінці - уздовж на лицьовій стороні, на іншому - поперек на виворітного.
5
Приєднайте до курточці капюшончік на липучках: викроїте два прямокутники і смугу з підкладкової і лицьової тканини. Висота прямокутника відповідає відстані від холки до чола, ширина - глибині капюшона; довжина смуги відповідає сумі висоти і ширини прямокутника, ширина дорівнює ширині спинки курточки.
6
Сшейте деталі підкладки, потім деталі верху капюшона, подверніте зрізи, сумістите верх і підкладку, прокладете м'яку гумку вздовж переднього зрізу, приміряйте на собаку і прісоберіте капюшон до потрібного розміру. Смейтайте і пристрочите один до одного верх і підкладку.
7
Пришийте шматочки липучою стрічки до кінців капюшона, з вивороту - на одному кінці, на обличчя - на іншому; довгий відрізок липучою стрічки пришийте до центральної смузі біля краю, з виворітного боку, на смугу спинки, близько до краю пришийте поперек чотири шматочки липучою стрічки на лицьову сторону, у краю, де буде кріпиться капюшон.