Як відростити довге волосся.

Довге волосся - мрія деяких жінок, але щоб вона здійснилася, потрібно запастися терпінням і докласти чимало зусиль. В середньому волосся відростає на 1 см на місяць, але це можна прискорити. Якщо чекати ви не хочете, то можете сміливо відправлятися в салон краси і нарощувати локони, так ви досягнете бажаного буквально за 2:00.

Інструкція
1
Починайте приймати вітаміни, які містять багато кальцію і цинку. Оптимальний варіант - комплексний препарат, розроблений для підтримки краси у жінок. Нажаль, з їжі надходить дуже мало необхідних мікроелементів, тому волосся стає тьмяним, а їх зростання скорочується. Але особливо не старайтеся, якщо ви будете приймати відразу кілька препаратів, локони не почнуть рости швидше, а ви покриється алергічної висипом.
2
Раз в 2-3 місяця ходите в перукарню. Навіть якщо ви відрощувати локони, то це не означає, що посічені кінчики не потрібно зістригати. Якщо у вас є можливість, то сплатіть стрижку гарячими ножицями.
3
Обов'язково користуйтеся хорошим шампунем і бальзамом. Якщо у вас здорові і незабарвлені волосся, то підійде засіб для миття, що містить пивні дріжджі. Мити пошкоджені локони таким шампунем небажано, для них підійде будь-який інший, який містить підвищену дозу кератинов.
4
Намагайтеся не користуватися електричними приладами для волосся. Вони пошкоджують структуру, кінчики починають сіктися і ламатися, а відповідно, зростання ніби зупиняється. Якщо ви не можете обійтися, наприклад, без фену, то сушіть локони тільки холодним повітрям. Офарблюйте волосся тільки делікатної фарбою, адже аміачна провокує ламкість локонів.
5
Робіть масаж голови подушечками пальців або спеціальним массажером. Кров буде доливати до шкіри, що, в свою чергу, спровокує посилення росту волосся.
6
Раз на тиждень робіть пілінг шкіри подрібненої морською сіллю. Акуратно до миття волосся втирайте в голову сіль, почекайте п'ять хвилин і промийте локони з шампунем.
7
Якщо ви будете приділяти увагу своєму волоссю і піклуватися про їх здоров'я, то вже через рік вони відростуть на 15-20 см - це залежить і від індивідуальних особливостей вашого організму .