Як вибрати аксесуари в автомобіль. неон на машину.

Аксесуари надають автомобілю неповторність і власний стиль, підвищують настрій водія і пасажирів, забезпечують комфорт і безпеку при пересуванні. Які бувають автомобільні аксесуари і як їх вибирати?
Інструкція
1
Щоб позбавити ваш салон від бруду, придбайте гумові килимки. Їх можна знімати і мити при необхідності. Для того щоб не фарба автомобіля не ушкоджувалася вилітають з-під коліс дрібними камінчиками, купите бризковики, які захищатимуть нижню частину кузова.
2
Якщо ви хочете, щоб в салон не потрапляли дощові краплі і бічні сонячні промені, а капот автомобіля був захищений від бруду і сміття, вам слід придбати дефлектори вікон і дефлектори капота.
3
Для зручного перевезення вантажів вам обов'язково знадобиться багажник на дах, який суттєво збільшить корисний об'єм автомобіля. Якщо ви погано орієнтуєтеся при парковці авто, подстрахуйтесь за допомогою паркувального радара, тобто спеціалізованого аксесуара, який призначений для інформування про відстань до об'єктів. Встановлювати радар повинні фахівці.
4
Якщо вам хочеться, щоб в салоні стало затишно, задумайтеся про зручні чохлах на сидіння. Тим, у кого є проблеми зі спиною, підійдуть ортопедичні чохли, що мають спеціальний валик для попереку. Якщо у вашому автомобілі немає системи підігріву для сидінь, то килимки з підігрівом виправлять ситуацію.
5
Щоб руки не ковзали по керму, ви можете купити оплетку. Такий аксесуар виконується з натуральної шкіри, шкірозамінника або текстилю.
6
Для тих, хто перевозить в машині дітей, потрібні дитячі автомобільні аксесуари. Батькам доведеться подумати про покупку дитячого крісла та спеціального органайзера, що кріпиться на спинку переднього крісла. У ньому можна зручно розташувати улюблені іграшки малюка, пляшечку з водою, книгу і т.д. Вибираючи дитяче автокрісло, треба пам'ятати про те, що дитині повинно бути в них зручно. Задача крісла - безпека і захист маленького пасажира.
7
Не перевантажуйте салон аксесуарами-дрібничками: все має бути в міру. Велика кількість брелоків, іграшок, наклейок та інших штучок виглядає без смаку і відволікає водія при русі.