Як зміцнити м'язи тазу.

Практично кожна жінка мріє про красивий доглянутому і здоровому тілі, але в процесі тренувань вони часто забувають про м'язи таза . Насправді тренування цих м'язів дуже важлива, так як при добре розвиненому тазі значно спрощується процес пологів, а також збільшується контроль над сечовим міхуром, що особливо важливо в більш дорослому віці.
Інструкція
1
Існує комплекс вправ, регулярне виконання яких значно зміцнить і розвине м'язи таза . Опустіться на підлогу, встаньте на коліна і зіпріться об підлогу рукам. Тепер розігніть одну ногу в коліні і повільно піднімайте її до тих пір, поки не утвориться рівна лінія з хребтом. Потім опустіть ногу і займіть вихідне положення. Виконайте те ж саме з другою ногою. Повторіть підйоми кожної ноги по 20 разів.
2
Тепер встаньте і широко розставте ноги. Починайте повільно присідати до того моменту, поки між стегнами і гомілками не утворюється прямий кут. Тепер починайте повільно розгойдувати таз вгору і вниз. Повторіть вправу 15-30 разів.
3
Ляжте на спину і зігніть ноги в колінах. Руки випряміть і розташуйте по різні сторони від голови. Тепер починайте повільно піднімати і опускати таз. Ви повинні відчувати, як при кожному русі напружуються м'язи сідниць.
4
Ляжте на бік. Голову підіпріть однією рукою. Вільну руку поставте перед грудьми. Одну ногу відкиньте назад і поставте її на стопу. Тепер, спираючись на зігнуту ногу, намагайтеся підняти іншу якомога вище, не згинаючи її в коліні. Коли ж будете її опускати, то намагайтеся не торкатися нею статі. Повторіть вправу 15 разів. Потім ляжте на інший бік і виконайте те ж вправу з другою ногою.
5
Встаньте рівно і розправте плечі. Тепер зробіть великий крок вперед, злегка зігнувши ногу в коліні. Вирівняйте розпрямленні ногу, намагаючись тягнути її в п'яті, а потім поставте на стопу. Проробіть таку вправу не менше 16 разів для кожної ноги.
6
Встаньте на коліна і зіпріться об підлогу двома руками. Тепер починайте піднімати праву ногу, зігнуту в коліні, вгору і вниз. Для кожної ноги повторіть таку вправу не менше 30 разів.
7
Ляжте на спину і підніміть ноги, повністю вирівнявши їх. Починайте різкими рухами розводити ноги в протилежні сторони. Повторіть вправу не менше 30 разів.
Корисна порада
Такі прості вправи допоможуть вам поліпшити стан м'язів тазу. Пам'ятайте тільки про одне - не намагайтеся домогтися швидких результатів, так як розвиток м'язової маси є досить тривалим процесом. А надто інтенсивні і часті заняття можуть тільки принести дискомфорт або навіть зашкодити здоров'ю.