Як привітати маму, якщо немає грошей.

У найдорожчої людини на світі скоро свято, а у вас, як на зло, в кишені пусто? Мамі від вас потрібні не діаманти і не дорогі машини. Та й набір посуду вона цілком може купити сама по своєму смаку. Набагато важливіше показати в цей день, що ви любите її, потребуєте в ній і цінуєте всю ту турботу, якою вона вас оточує.
Інструкція
1
Повідомити друзям, знайомим на форумах, колегам по роботі або однокурсникам, якщо ви вчитеся, що у мами свято. Попросіть написати їй смс або відправити листівку по електронній пошті. Люди люблять себе почувати благородними і чуйний, особливо якщо це нічого не коштує в грошовому еквіваленті. А як приємно отримувати купу вітальних смс, читати листівки цілий день і відчувати себе телезіркою, відомої на всю країну.
2
Придумайте розповідь про маму і пошліть його в журнал, який мама виписує або купує в кіоску. Зробити це потрібно заздалегідь, хоча б місяця за два до урочистої дати. Опишіть, яка вона чудова жінка, і як ви її любите. Можна написати в кілька видань. Не забувайте про електронні журнали. Часом, вони більш лояльні до авторів. Повірте, мама буде зворушена до глибини душі.
3
Напишіть привітання на асфальті перед будинком. Ви часто, напевно, бачили на тротуарах або на воротах гаражів зізнання про те, як Оля любить Сашу, а Петя любить Машу? А чи бачили ви слова любові до батьків? Не бійтеся бути першим. Побачити такі слова немає від коханого, а від власної дитини, бути може, навіть приємніше.
4
Спорудіть незвичайний вечерю. Віднімайте оригінальні рецепти в інтернеті, там часто даються покрокові інструкції, і навіть зі складним стравою впоратися стає можливим. Попросіть допомогти подругу, яка чудово готує, якщо не ділом, так радою. Приберіть в квартирі, красиво сервірують стіл, підберіть музику, яка подобається мамі. Тепло вашої любові і вдячності для матері набагато важливіше, ніж дорогий подарунок, куплений похапцем.
5
Зробіть заявку на радіопередачу і попросіть привітати маму і передати для неї улюблену пісню. На багатьох радіостанціях це можна зробити безкоштовно. Не пропустіть передачу з вашим привітанням.