Як зняти блокування з телефону Sony Ericsson.

При використанні телефонів марки Sony Ericsson ви можете зіткнутися з декількома видами блокування. В кожному окремому випадку існує ряд дій, які повинні бути зроблені для вирішення поставленого завдання.
Інструкція
1
Блокування стільникового телефону призначена для захисту особистих даних власника у випадку крадіжки або втрати телефону . Вона блокує телефон, забороняючи доступ до інформації, що зберігається на ньому, і перешкоджаючи використанню апарату. Однак цей код не блокує дані, що зберігаються на сім-карті, а також на карті пам'яті. Для зняття даного виду блокування вам буде потрібно звернутися в службу технічної підтримки по контактам з офіційного сайту виробника www.sonyericsson.com. Надайте imei-номер телефону і запросіть код скидання налаштувань, а також код обнулення прошивки. Перший код скине всі налаштування, в тому числі і код блокування, на вихідні, другий же, крім цього, ще й зітре всі ваші особисті дані, що зберігаються в пам'яті телефону .
2
Ви також можете зіткнутися з блокуванням стільникового телефону під оператора. В цьому випадку телефон блокується від використання в мережі, відмінній від початкової. При включенні з "чужої" сім-картою буде запитаний код зняття блокування. Ви можете отримати його у оператора, під якого він заблокований. Для цього буде потрібно звернутися в представництво особисто або за контактами, розташованим на його офіційному сайті. Надайте imei-номер телефону , а також всю особисту інформацію, яку запросить оператор. Використовуйте отриманий код для розблокування.
3
Додатковим кодом блокіроввкі, службовцям для захисту сім-карти, є пін-код. З його допомогою блокується вся інформація, яка розташована на симке. Для зняття пін-коду ви можете використовувати пак-код, який знаходиться на пластиковій упаковці від сім-карти. У разі ж якщо це неможливо, потрібно звернутися в представництво оператора, з яким у вас укладений контракт. Надайте свої паспортні дані, після чого ви зможете замінити сім-карту нової, зберігши при цьому свій номер.
В Європі, США і по всьому світу використовують практику закріплення телефону за оператором. Це робиться для того, щоб підвищити лояльність клієнтів до даного оператору стільникового зв'язку та унеможливити перехід на іншого оператора без відчутної матеріальної витрати. Телефони, закріплені за оператором, набагато дешевше в разі укладення довгострокового контракту з оператором. Таким чином, для того, щоб перейти на іншого оператора, продовжуючи користуватися вже купленим стільниковим телефоном, необхідно зняти блокування з телефону.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - підключення до мережі Інтернет
  • - USB кабель для телефону
  • - телефон
Інструкція
1
Використовуйте універсальні прошивки для мобільних телефонів. Виходячи з моделі телефону і специфікації моделі, знайдіть відповідну версію прошивку в мережі інтернет, скачайте її і встановіть на телефон замість старої прошивки за допомогою спеціальної програми, яка стирає всю інформацію, яка мається на телефоні, і замінює її на нову.
2
Зверніться до оператора стільникового зв'язку, на якого зареєстрований даний телефон. Ви можете запросити спеціальний код розблокування, одного разу використавши який, ви можете користуватися телефоном при використанні сім-карти будь-якого оператора. Необхідно надати інформацію, що підтверджує ваше володіння даним телефоном, і після цього код розблокування буде виданий вам на руки.
3
Знайдіть у мережі інтернет сервіси, що надають послуги розблокування онлайн або продають коди розблокування для мобільних телефонів. За символічну суму ви зможете придбати код розблокування і користуватися своїм телефоном з будь сім-картою.
Корисна порада
У випадку, якщо ви сумніваєтеся в своїх здібностях в розблокуванні телефону, краще довіртеся послуг сервіс-центру.