Як прикрасити квартиру мішурою.

Знадобиться докласти не так вже й багато зусиль, щоб святкова атмосфера наповнила ваш будинок напередодні Нового року. Найголовніше - проявити фантазію і, підключивши домашніх (особливо це стосується дітей), зайнятися прикрасою будинку.
Вам знадобиться
  • - ватман;
  • - мішура;
  • - клей ПВА;
  • - ножиці;
  • - степлер;
  • - нитки;
  • - дріт.
Інструкція
1
Дверні отвори можна прикрасити, натягнувши мішуру, з'єднану з ниткою, вертикально. Щоб вийшла гарна пухнаста штора, бажано чергувати мішуру з серпантином і дощиком.
2
Якщо в мішуру вставити тонкий дріт і сформувати фігурки у вигляді різних сніжинок, зірочок, бантиків або цифр наступаючого року, ними можна прикрасити штори. Візьміть кілька швейних шпильок і приколіть фігурки до фіранок. Не забувайте підвішувати мішуру вище, якщо в будинку є маленькі діти.
3
Щоб прикрасити стіни, знадобиться понад пишна мішура. Зробіть з неї гірлянди, скрутивши пару різних за кольором виробів, після чого прикріпіть їх хвилеподібно до шпалер під стелею за допомогою прозорого скотчу. Посередині кожної гірлянди можна підвісити кульку.
4
Люстра теж потребує прикрасі. Якщо вона на п'ять ріжків, прикріпіть одним кінцем кожну з гірлянд до ріжками люстри, а вільні кінці гірлянд з'єднайте разом. Можна в місці з'єднання причепити невеликої блискучий кулька або сніжинку.
5
Для прикраси вікон скористайтеся радою зробити сіточку з мішури або прикріпіть її навколо віконного отвору. Буде гарно, якщо ви придбаєте світлодіодну різнокольорову гірлянду і підсвітите вікно. Така краса сприятиме створенню святкового настрою.
6
У свято стіл можна використовувати як підставку для саморобної ялинки. Поверніть ватман в конус, він може бути самої різної висоти і ширини. Закріпіть його степлером. За допомогою булавочек прикріпіть мішуру до основи конуса. Потім постарайтеся намотати її до верхівки конуса. Щоб мішура не опало, заздалегідь намажте заготовку клеєм ПВА.
7
Прикрасити можна і картинки або фотографії, що висять на стінах. Візьміть кілька тонких шпильок і прикріпіть мішуру контрастного кольору навколо рамочки з фотографією або картини. Якщо у вас є спеціальний гель, побризкати на мішуру, вийде ефект інею.
8
Залучіть дітей до створення гірлянд з мішури. Нехай вони вирізають картинки зі старих листівок або журналів і за допомогою скотча прикріплюють їх до гірляндам. Їх можна повісити на книжкову полицю або буфет.