Як зробити професійний манікюр.

Сьогодні не завжди є можливість і час на відвідування салону краси. Однак турбуватися з цього приводу не варто, адже зробити для себе чудовий професійний манікюр можна і вдома. Для цього вам знадобляться ватні тампони, рідина для зняття лаку, лак гарної якості, звичайна і наждачний пилочки для нігтів, манікюр ниє ножиці та ножиці для обрізання кутикули.
Інструкція
1
Ретельно промийте пальці рук в теплій воді з милом. Нанесіть трохи рідини для зняття лаку на ватний тампон і щільно прикладіть його до нігтя на деякий час, щоб розм'якшити лак. Акуратно протріть ніготь і видаліть лак з нігтів, так щоб вони знову набули свій первісний колір.
2
Якщо буде потрібно вкоротити або надати нігтям певну форму, то зробіть це за допомогою манікюр вих ножиць. Щоб вирівняти кінчики нігтів і зробити їх гладкими, вам знадобиться звичайна і наждачний пилочки. Підпилювати потрібно під таким кутом, щоб основна частина пилочки припадала на внутрішню сторону нігтя, поки поверхня нігтів не стане рівною і гладкою.
3
відсунення або видалення кутикули робить нігті здоровими і сприятливо впливає на їх ріст. Кутикулу спочатку слід розм'якшити в ванночці з теплою водою з додаванням кількох крапель масла або пом'якшує кошти, а потім відсунути її назад, ближче до основи нігтя.
4
При регулярному використанні лаку, нігтям необхідно давати подихати кілька днів. Можна нанести спеціальне поживне масло для нігтів і кутикули - це допоможе зберегти їх здоровий вигляд тривалий час.
5
Вибираючи колір лаку, не забувайте, що він може знаходитися на ваших нігтях тривалий час. Подумати над тим, до якого одягу він підійде, і як буде виглядати на нігтях при кожній зміні обстановки. У лаку для нігтів повинна бути своя власна пензлик. Перед нанесенням слід перевірити, щоб на пензлику не зібрав надлишки, а потім нанесіть його не безперервно смугами від основи нігтя до краю. Робіть це рівномірно, щоб не було грудочок. Другий шар наносите через десять хвилин після нанесення першого шару.
6
Після того, як нігті висохнуть, нанесіть спеціальний крем для живлення нігтів і кутикули і легкими рухами помасажуйте кінчики пальців. Це особливо необхідно робити при сухій шкірі рук. Повірте, отриманий результат нікого не залишить байдужими.