Як прибрати з обличчя зайве волосся. прибрати волосся з обличчя.

Зайві волосся на обличчі - вельми неприємна проблема, з якою стикаються деякі жінки. Зазвичай волоски відростають над верхньою губою, в області вилиць і на підборідді. Але існують різні способи їх видалення, доступні в домашніх умовах або в умовах спеціалізованого косметичного кабінету.
Інструкція
1
Найвідоміший для всіх жінок спосіб - видалення за допомогою пінцета. Але таким чином допустимо вищипування з жіночого особи кількох волосків, а видалення великої кількості призводить до негативних наслідків. Справа в тому, що вони рідко віддаляються разом з волосяним мішечком, тому можна спровокувати зростання інших більш помітних і жорсткого волосся. Ви можете досить легко травмувати волосяний фолікул, що викликає запалення, після якого залишаються сліди.
2
Прибирайте зайві волосся з особи, використовуючи спеціальні креми для депіляції, які розчиняють структуру волосся. Це засіб зручно для видалення на значній ділянці шкіри і дозволяє позбутися зайвого волосся на 1-2 тижні. Але пам'ятайте про те, що деякі крему здатні викликати алергію і запалення.
3
Широку можливість для видалення волосся на великій площі шкіри особи має віск. Його активно застосовують, щоб позбутися небажаної рослинності над губами і в області вилиць. Ефект від видалення воском може тривати до декількох тижнів, але він малоефективний, якщо мова йде про підборідді. Фахівці рекомендують ставитися до воску обережно жінкам зі смаглявою шкірою: при видаленні волосся воском часто виникають проблеми з пігментацією.
4
В косметологічному кабінеті епіляцію на обличчі на обличчі можливо за допомогою електролізу, який дає прекрасний результат, що зберігається тривалий час. Метод дозволяє зруйнувати волосяні мішечки струмом і цим позбавляє від подальшого зростання. Процедуру рекомендується проводити тільки у кваліфікованих фахівців. Пам'ятайте, що електроліз не з дешевих задоволень.
5
Жінкам зі світлою шкірою краще всього підійде лазерне видалення волосся з особи. Смуглолицим перед такою процедурою слід отримати консультацію лікаря-дерматолога.