Як з'ясувати значення сну.

На тлумаченні сновидінь спеціалізувалися ще представники древніх цивілізацій. Давньогрецькі жерці вміли на підставі снів передбачити майбутні в житті людини важливі події, а часто уві сні отримували відповідь на свої питання, звернені до богів. Досвід більшості народів зібраний в сучасних сонниках, однак різні джерела дають суперечливі пояснення одного і того ж сну . Психологи ж радять зовсім не прислухатися до поради сонників, а звернутися до внутрішнього голосу.
Інструкція
1
Той факт, що сонники дають різні тлумачення одного і того ж сну , дає привід сумніватися в достовірності інформації, яку підносять тлумачі. Багаторічні дослідження сновидінь, проведені професійними психологами, дали можливість підійти до значення картин, побачених вночі, з іншого боку. Для того щоб пояснити той чи інший сон, фахівці в області людської підсвідомості рекомендують звернути увагу на наступні моменти: Головне в цьому питанні - це емоції і відчуття під час сну . Наприклад, відчуття незручності чи сорому обіцяє найчастіше якісь клопоти, малоприємні події. У той же час, якщо сплячого супроводжували радість, відчуття щастя, то прийдешнє, швидше за все, принесе йому масу позитивних моментів.
2
Зверніть увагу на колірну гамму, а також чіткість образів. Вважається, що інформацію несуть тільки ті предмети або явища, які у сні були добре видні або чутні.
3
Заведіть щоденник снів, в якому фіксуйте всі побачені сновидіння, а потім спробуйте співвіднести їх з подіями реальності. Таким чином, буде складено індивідуальний сонник, який буде набагато більш достовірним, ніж тлумачі древніх єгиптян.
4
Не намагайтеся обов'язково зрозуміти, що ж означає побачений у сні вибух або якесь інше неприємна подія. Психологи відзначають, що найчастіше кошмари зовсім не пророкують страшних подій, а елементарно є реакцією мозку на стреси, отримані протягом дня. Перероблена інформація трансформується в шокові ситуації, переживаючи які у сні, людина адаптується до подій реальності.
5
Звертаючись до своїх сну м, не випускайте з уваги і те, що в фазі повільного сну людський мозок сприймає і відображає у вигляді сновидінь інформацію, що надходить через органи сприйняття: звуки, запахи, дотики. Наприклад, якщо людина спить в кімнаті, де дуже жарко, йому може наснитися пустеля, палюче сонце і спрага. Причому цей сон абсолютно нічого не означатиме.