Як проводити лікування гастриту.

Гастрит - це запалення слизової оболонки шлунка. Даним захворюванням страждає величезна кількість населення всього світу. Щоб почати лікування , необхідно пройти повне медичне обстеження та виключити наявність карциноми. Весь процес лікування повинен проходити під контролем лікаря-гастроентеролога з подальшим повторним обстеженням.
Вам знадобиться
  • - збір трав;
  • - масло обліпихи;
  • - насіння льону;
  • - фармацевтичні препарати, призначені лікарем.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте важкість у шлунку після прийому їжі, відрижку, нудоту, порушення травлення, колючі або ріжучі болі при тривалому утриманні від їжі, а також присутня періодична блювота, кислий присмак у роті, нестабільна температура тіла, загальне нездужання, зверніться до гастроентеролога.
2
Вам призначать комплексне обстеження, яке включає в себе загальні аналізи, аналіз крові на рівень цукру, ультразвукове дослідження черевної порожнини, зондування. В деяких випадках раціонально проводити додаткове обстеження, наприклад взяття слизової оболонки для біохімічного обстеження.
3
Якщо вам поставили діагноз гастрит з підвищеною або зниженою кислотністю шлункового соку, то ви повинні дотримуватися всі рекомендації лікаря. Прийом фармацевтичних препаратів може проводитися тільки за призначенням і під особистим контролем гастроентеролога.
4
В домашніх умовах можна додатково до основного лікування приймати трав'яні збори, наприклад збір з рівних частин кори крушини, деревію і вахти або прийом чебрецю. В аптеці продаються трав'яні збори для лікування гастриту з підвищеною або зниженою кислотністю шлункового соку.
5
Прийом обліпихової олії сприяє загоєнню слизової оболонки шлунка при будь-якого різновиду гастриту. Приймайте по 2 чайних ложки масла 3 рази на день за 30 хвилин до їди. Перші дні ви можете відчути загострення хвороби, але по закінченню одного тижня відчуєте помітне полегшення. Прийом масла раціонально проводити протягом 30-40 днів з перервами на 10 днів.
6
Відвар насіння льону сприяє нормалізації травлення і обволікає слизову оболонку шлунка, створюючи додатковий захист від негативних факторів. Для застосування заваріть 2 столові ложки насіння половиною літра окропу, настоюйте 2 години, процідіть. Приймайте по половині склянки за 30 хвилин до їжі і перед сном.
7
Основним лікування гастриту, крім фармацевтичних препаратів і трав є щадна дієта. Іноді дієту необхідно дотримувати протягом усього життя, щоб уникнути виразкового ураження шлунка з обширними кровотечами, які нерідко призводять до летального результату.
8
Вживайте тільки відварну протерту їжу, харчуйтеся дрібно і часто. При наявності гастриту раціонально харчуватися 6-7 разів на день. Відмовтеся від алкогольних напоїв, кави, міцного чаю, гострих і жирних страв.
9
Якщо ви курите, то це провокує ураження слизової оболонки шлунка. Вам доведеться назавжди відмовитися від шкідливої звички.
10
Систематично відвідуйте гастроентеролога для корекції лікування і повторних обстежень.