Як проводити лікування діареї.

Діарею або рідкий стілець можуть викликати різні причини. Лікування проводиться в залежності від загальної клінічної картини і наявності об'єктивних скарг пацієнта. Якщо присутній не тільки рідкий стілець, а й нудота, блювання, підвищена температура, необхідно негайно звернутися до лікаря, пройти обстеження і отримати рекомендації щодо лікування.
Вам знадобиться
  • - сухарі;
  • - міцний чай;
  • - марганцівка;
  • - марля;
  • - «Смекта».
Інструкція
1
Якщо напередодні ви приймали алкогольні напої, продукти з вичерпаним терміном зберігання або прийняли лікарські препарати, які вам не призначив лікар, то все це може викликати розлад травлення і як наслідок виникнення діареї. По суті, наявність рідкого і частого стільця - це реакція організму на несприятливі умови, коли включається процес самоочищення.
2
Якщо діарея не ускладнена інфекційними захворюваннями, то найчастіше вона закінчується без додаткового лікування. Щоб полегшити симптоми і уникнути зневоднення організму, приймайте велика кількість підкисленою води, відмовтеся від прийому їжі. Якщо ви не можете повністю відмовитися від їжі, то можете з'їсти невелику кількість сухариків з міцним чаєм.
3
Якщо ви отруїлися простроченими або неякісними продуктами, розчиніть в 1 літрі води кілька кристалів марганцівки, процідіть розчин через марлю, розбавте водою, щоб він був трохи рожевий, випийте 1 склянку, через 4 години - ще один. Зазвичай такий спосіб припиняє діарею протягом декількох годин.
4
Також при отруєнні ви можете розчинити в 1 склянці води 2 пакетика «Смекти». Даний препарат має адсорбуючі властивості, обволікає роздратований шлунково-кишковий тракт і допомагає нормалізувати стілець протягом 1-2 днів.
5
Якщо домашні методи не допомагають впоратися з діареєю, стілець і раніше дуже частий, присутній піна або кров, піднялася висока температура, негайно викликайте швидку допомогу.
6
Діарея інфекційного характеру не проходить самостійно, і вилікувати її в домашніх умовах не представляється можливим. Вас відвезуть в інфекційне відділення, призначать необхідне лікування. Якщо ви втратили достатню кількість рідини з причини того, що відтягували виклик швидкої допомоги до останнього моменту, то вам поставлять крапельницю з сольовим розчином і глюкозою, щоб нормалізувати баланс рідини в організмі і підтримати ваш організм.
7
Лікування інфекційної діареї включає в себе антибактеріальні препарати. Їх призначення залежить від результатів аналізів, які вам обов'язково проведуть в умовах стаціонару.