Як вибрати хороші чоловічі туфлі. Як вибрати якісні чоловічі черевики.

Вибір хорошої якісної взуття важливий не тільки для жінок, але і для чоловіків. Чоловічі туфлі повинні бути зручними, комфортними, а також вони повинні повністю відповідати стилю і способу життя свого господаря. Вибрати хороші чоловічі туфлі не складно, головне враховувати при цьому деякі важливі нюанси.
Інструкція
1
Вибирайте тільки такі чоловічі туфлі , які повністю відповідають по своїй ширині та розміром вашим ногам. Не купуйте маленьку взуття в надії розносити, а більшу, виправдовуючись тим, що натолкать в неї газет.
2
Перевірте внутрішню поверхню обраних чоловічих туфель на наявність різних опуклостей, нерівностей і грубих швів. Саме в цих місцях при носінні туфель можуть виникнути різні травми ноги: потертості і мозолі.
3
Хороші чоловічі туфлі , а особливо їх внутрішня частина, можуть бути виготовлені тільки з натуральних матеріалів. Багато чоловіків володіють специфічною особливістю сильно перегинати ногу під час надягання взуття. Стосується це і водіїв автомобілів. Тому якість матеріалу виготовлення хороших чоловічих туфель повинно забезпечувати максимальну еластичність на верхньому згині, щоб уникнути утворення на ньому заломів і тріщин.
4
Зверніть увагу на підошву сподобалася вам моделі чоловічих туфель. Вона повинна досить легко згинатися і забезпечувати достатню амортизацію.
5
Віддайте перевагу чоловічим туфлям, які мають знімні устілки, які в будь-який момент можна дістати з взуття, випрати, просушити або замінити. Цей критерій вибору хороших чоловічих туфель дуже важливий, в зв'язку з фізіологічними особливостями потовиділення у чоловіків.
6
Намагайтеся вибирати чоловічі туфлі , що не нагромаджені численними застібками, змійками, заклепками і шнурками. Будьте впевнені в тому, що з часом всі ці причандали почнуть вас дратувати.
7
Хороші чоловічі туфлі завжди відповідають стилю та способу свого власника. Перед покупкою задумайтеся, до якого вашого костюму може підійти вподобана вам пара взуття. Не купуйте чоловічі туфлі з надією, що коли-небудь ви все-таки знайдете наряд, з яким їх можна буде надіти, інакше придбана взуття ризикує пропиліться у вашій шафі все життя.
Туфлі - це взуття, що закриває ногу не вище щиколотки. Існує декілька видів чоловічих туфель. Вибір тієї чи іншої моделі залежить від того, в якій ситуації ви збираєтеся носити цю пару.
Інструкція
1
Для самих офіційних заходів, на яких необхідно дотримуватися строгого дрес-коду, підберіть пару оксфордів. Їх можна розпізнати по боковин, які вшиті під частину шкарпетки. Вони можуть бути чорного або коричневого кольору. Другий варіант вважається більш демократичним.
2
Якщо бічні частини туфель нашиті поверх ділянці носка, перед вами блюхерс (або дербі). Ви можете надіти їх і з офісним костюмом для повсякденної роботи, і з джинсами. Для костюма в стилі casual підберіть коричневі або двоколірні туфлі такої моделі. Чорно-білі блюхерс виглядатимуть дещо театрально, тому вимагають від господаря певної сміливості і ідеального смаку для підбору відповідного наряду.
3
Якщо ви шукаєте пару взуття для неофіційних заходів та щоденного використання, зверніть увагу на моделі без шнурівки. Вона може бути замінена декоративної пряжкою (монки), пензликами або шкіряною смужкою (лофери). Перші потрібно носити з досить вузькими брюками, не закривають пряжку.
4
Всі перераховані туфлі можуть бути додатково прикрашені перфорацією. Чим більше такого декору на парі, тим більш неформальній вона вважається. Туфлі , виконані з лакової шкіри, відносяться до святкових і в повсякденності будуть недоречні.
5
Щоб не помилитися з підбором розміру, ще вдома розрахуйте його і переведіть в системи, що діють в різних країнах. Для цього вам потрібно буде знайти таблиці розмірів в інтернеті. Також визначте повноту ноги.
6
Вибравши в магазині підходящу пару, оцініть її якість. Подивіться, чи рівномірна фарба, чи немає дефектів на матеріалі. Перегляньте всі шви або місця склейки, щоб переконатися в їх цілісності. Обмацайте пару зсередини - устілка повинна бути рівною, всередині не повинно бути виступів. Зігніть туфлю в руках, щоб визначити м'якість підошви. Пощупайте задник взуття - занадто жорсткий згодом може натирати ногу.
7
Одягніть пару і пройдіть кілька кроків, оцінюючи свої відчуття. Туфлі повинні щільно прилягати до ноги, але не здавлювати її. При покупці вподобаної пари поцікавтеся гарантійним терміном і обов'язково заберіть чек.