Чому гальмує браузер.

При здійсненні веб-серфінгу існує ймовірність виникнення такого явища, як повільне функціонування браузера . Існує кілька причин, які можуть служити цьому виною.
Причини, з яких робота браузера є сповільненою, діляться на дві основні категорії: завантаження каналу доступу до мережі та завантаження комп'ютера. Завантаження каналу доступу до мережі призводить до того, що сторінки вантажаться на протязі довгого часу або не вантажаться в принципі, завантаження ж комп'ютера призводить до "повісанію" додатка та високому часу його реакції на команди, що вводяться як за допомогою мишки, так і за допомогою клавіатури .Загрузка каналу доступу до мережі може відбутися з причини наявності сторонніх додатків, що використовують чинне підключення до мережі. В основному, це менеджери завантажень і торрент-клієнти, які завантажили файли в даний момент часу. Призупините діючі завантаження або закрийте програми, забезпечивши більше швидкості для нормального функціонування браузера . Також буде незайвим запустити диспетчер задач і перевірити вкладку процесів на предмет наявності програм, що викачують оновлення. Їх буде легко знайти за словом update, що міститься в назві процесу. Крім цього, причиною сповільненій роботи браузера може стати наявність великої кількість відкритих вікон, в яких завантажуються веб-страніци.Во другому випадку, сповільненість роботи браузера викликана наявністю великої кількості програм, що діють у фоновому режимі і заважають нормальній роботі процесора. Може позначитися його недостатня потужність або недостатня потужність оперативної пам'яті. Закрийте всі програми, які діють у фоновому режимі. Проконтролюйте їх відключення за допомогою диспетчера задач. Крім вищевказаного, причиною проблем з браузером може бути наявність вірусів, а також spyware, adware і malware на вашому комп'ютері. Це шкідливі програми, метою яких є рекламна, шкідлива або шпигунська діяльність, що здійснюється у відношенні вас і вашого комп'ютера. Видаліть їх за допомогою антивірусу, після чого знову запустіть браузер.
Трапляється, що сторінки у веб-браузері завантажуються довше, ніж зазвичай. Швидше за все це недоробки провайдера, помилки роботи операційної системи вашого комп'ютера або проблеми з сервером .
Інтернет - це величезна сукупність мереж, у якій шлях пакетів від центру до клієнта може бути загальмованим з незалежних від сайту причин. Наприклад, існує поняття «пікової відвідуваності», коли число запитів від користувачів різко збільшується, навантаження на мережу зростає, і система, кажучи простою мовою, починає «подвисать» .Чем більше користувачів працюють з сайтом паралельно, тим частіше жорсткий диск перепозиціюють свої голівки, і швидкість читання падає. Вирішується це проблема просто - можна загнати часто використовувані файли в кеш, і кількість перепозиціонування зменшиться в кілька разів, а сервер буде працювати нормально.Тормозіть сервер може і через налаштувань операційної системи. Існують брандмауери Windows, які гальмують з'єднання з сервером , вони перевіряють передачу всіх пакетів і посилають величезну кількість службової інформації, що зменшує пропускну спроможність мережі. Високе завантаження ресурсів комп'ютера, також не сприяє швидкій роботі. Перше наочний прояв цього - повільне відкриття сторінок сайтів. У таких випадках потрібно просто виконати очищення персонального комп'ютера від не використовується програмного забезпечення, виконати апгрейд. Неправильні налаштування антивірусу, можуть також знизити швидкість з'єднання, втім, як і віруси, і черви «поїдають» жорсткий диск. Найчастіше скануйте систему і лікуєте пошкоджені сегменти. Довгий відгук сервера може бути пов'язаний з виникненням технічних проблем у провайдера, через якого клієнт заходить на сайт, а також параметрами обраного тарифного плану. Безліч сайтів працюють по низькошвидкісних каналах, а також кожному відвідувачу щоб уникнути перевантаження лімітують швидкість доступу.