Як зняти динаміки.

Рано чи пізно будь-який, навіть самої хорошій техніці, приходить кінець. І тоді її доводиться замінювати, але іноді це не так просто. В даному випадку варіант «взяв - викинув" не прокотить, і доведеться трохи повозитися, щоб зняти динаміки .
Інструкція
1
Для зняття задніх колонок в автомобілі зніміть подушку заднього сидіння. Зазвичай вона прикручується по кутах - там, де спинка примикає до сидіння. Зніміть також прикручені бічні частини спинки з зачеплення зверху ременями. Відкрутіть саморізи і приберіть пластмасу. Відкрутіть з багажника запасний стоп. Потім потягніть полку на себе і вгору, і вашому погляду відкриються динаміки , які можна буде з легкістю вийняти.
2
Якщо ви хочете зняти динаміки з ігрової консолі PSP, відкрутіть всі шурупи і болтики, а також відкрутіть два головних гвинта, розташованих під кришкою UMD. Коли всі відкрутіть, то перед тим як зняти на дисплеї металеве кріплення (каркас, в який вставлений дисплей), неодмінно відкрийте кришку механізму UMD, щоб уникнути непередбачених поломок. Далі відкрутите кріплення динаміків PSP, і справу зроблено! А взагалі, якщо ви не професіонал, то краще не розбирати ігрові консолі.
3
Якщо потрібно витягнути динаміки з телефону, зніміть кришку акумулятора і витягніть акумулятор. Витягніть сім-карту, вобщем, вийміть все, що завадить подальшій розбиранні. Відкрутіть бічні утримують гвинти, відокремте від задньої частини передню панель, підчепивши її викруткою або шпательком. Зніміть передню панель, підніміть системну плату, знайдіть і витягніть шлейф. Зніміть антенний модуль з необхідним динаміком дзвінка.
4
У випадку з навушниками «краплями» зніміть приклеєний силіконовий ковпачок, гострим предметом (канцелярським ножем) відокремте приклеєний до корпусу випромінювач (міні-динамік). Відокремте з заднього боку декоративну заглушку, а з передньої - сіточку-фільтр.
5
Якщо ви хочете витягнути динамік з подіуму, переверніть його догори магнітом і злегка натисніть на нього. Видаліть залишки гумової прошарку. Ось і всі премудрості.