Як прошити тв тюнер.

ТВ- тюнер представляє собою різновид телевізійного приймача, який може приймати сигнал в різних форматах і показувати його на моніторі персонального комп'ютера. Більшість сучасних тюнер ов здатне також приймати радіостанції, а також виконувати відеозахват.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - тюнер.
Інструкція
1
Визначте, чи немає на вашому тюнер е захисту від прошивки. Для цього подивіться на мікросхему на тюнер е, порівняйте її з кресленням http://hituner.info/images/library/forums/archive/pinouteeprom.gif". Якщо 7я ніжка з'єднана з харчуванням, тобто з восьмої, то запис в дану мікросхему, а значить і прошивка ТВ- тюнер а заборонена.
2
Щоб це виправити, протолкніте голку під сьому ніжку, потім нагрійте місце пайки паяльником. Відійшла деталь залиште в такому положенні, при необхідності ви завжди зможете повернути її на місце. Або замкніть четверту і сьому ніжки шматком дроту.
3
Виконайте прошивку тюнер а. Для цього завантажте додаток Flasher за посиланням http://hituner.info/modules/newbb_plus/download_s.html. Розпакуйте архів в будь-яку папку. У ній ви побачите сам файл програми та файли прошивок для тюнер ів. Запустіть програму. У верхній частині вікна буде відображено назву вашого тюнер а. Перед тим, як прошивати ТВ- тюнер , збережіть свою версію прошивки. Для цього клацніть кнопку «Вважати».
4
Виберіть в розділі «Прошивка» потрібний файл. Далі натисніть кнопку «Записати». При появі помилок, спробуйте вважати файл, якщо вміст дорівнюватиме прошивці, значить все в порядку. Якщо ж ні, повторіть прошивку, перед цим перезавантажте комп'ютер. Можливі повідомлення програми: «Помилка при читанні» - це означає, що читання файлу не вдалося, або мікросхема зайнята; «Готово» - прошивка TV- тюнер а завершена успішно; «Помилка при запису» - означає частковий збіг. Після перезавантаження система визначає тюнер , як новий пристрій.
5
Запустіть програму Behold TV, щоб видалити старі драйвери і встановити нові. Для завантаження програми перейдіть за посиланням http://www.beholder.ru/support/downld.htm. Протестуйте тюнер і виконайте настройку згідно даної інструкції http://www.x-drivers.ru/articles/manuals/50/2.html.