Як прискорити роботу телефону.

Прискорити роботу вашого смартфона можливо кількома способами, часто навіть без використання спеціальних програм. Зверніть увагу, що також деякі дії доступні і для звичайних телефонів.
Вам знадобиться
  • - утиліта для настройки запускаються процесів в телефоні.
Інструкція
1
Перевірте, скільки додатків на даний момент запущено в вашому смартфоні. Якщо їх дуже багато, це негативно позначається на його швидкодії, тому завершите деякі з них, щоб вивільнити певну кількість оперативної пам'яті. Вважається, що додатки у фоновому режимі вимагають витрат ресурсів. Так і є, якщо у вас відкрито 3-5 програм. Якщо ж їх побільшає, це позначається на швидкодії.
2
Скачайте спеціальні системні утиліти для вашого смартфона, які налаштовують систему таким чином, що після внесення змін звільняється велика кількість оперативної пам'яті за рахунок завершення невикористовуваних вами в системі процесів. Найчастіше це програми, які створюють спеціальний режим роботи телефону, при активації якого запускаються тільки потрібні вам процеси відповідно до найбільш часто використовуваними вами функціями вашого мобільного пристрою.
3
Перед установкою в обов'язковому порядку перевірте сумісність платформ і відповідність дозволу додатки розміру вашого екрану. Пропорції повинні збігатися, інакше частина програми залишиться за межами дисплея.
4
Якщо ви хочете прискорити роботу вашого телефону звичайними способами, зверніть увагу на стандартні умови роботи телефону. Цілком можливо, що в ньому встановлена якась тема оформлення, що займає для своєї роботи певну кількість пам'яті. У цьому випадку змініть її на стандартну.
5
У налаштуваннях режиму очікування приберіть додаткові панелі з дисплея. Їх відображення також позначається на швидкодії. Періодично виконуйте відновлення операційної системи і перевірку на наявність вірусів. Не встановлюйте сумнівні додатки і завершуйте роботу програм у фоновому режимі особливо це стосується навігатора.
Корисна порада
Перед установкою утиліти перевірте її на віруси.