Як підключити ресивер до підсилювача.

За допомогою ресивера ви можете якісно поліпшити якість звуку і потужність акустичної системи в цілому. Підключення ресивера до підсилювача і звуковим системам стало актуальним вирішенням подібних проблем. Нижче наводиться докладний опис підключення ресивера до підсилювача на акустиці.
Інструкція
1
Перевірте наявність багатоканального виходу у ресивера . Якщо такого немає, його можна встановити або вибрати інший ресивер. Також для роботи знадобиться аналоговий міжблочний звуковий кабель 2 RCA, який можна придбати в будь-якому магазині радіоелектроніки.
2
Підключіть міжблочний кабель одним кінцем до виходу фронтального каналу передпідсилювача ресивера (такі канали зазвичай позначаються як FRONT). Інший кінець підключіть до лінійного входу підсилювача (можна вибрати будь-який вхід, крім фоно). Фронтальні акустичні системи кабелем з'єднані з підсилювачем, тому під час прослуховування музики ресивер включати не потрібно. Під час перегляду кіно включіть ресівер і підсилювач (це додасть реалістичності кінострічці і поліпшить якість відтворення звуку).
3
Використовуйте регулятор ресивера для того, щоб відрегулювати рівень гучності. Проверніть попередньо регулятор гучності підсилювача в таке положення, щоб при тестовому тоном запуску ресивера колонки фронтальної акустичної системи і центральний канал шуміли однаково інтенсивно. Запам'ятайте цю гучність на підсилювачі і при перегляді фільмів виставляйте її. Так ви забезпечите рівномірний відтворення звуку між усіма колонками акустики.
4
Підключіть акустичний кабель до входу підсилювача потужності на стереопідсилювачем, якщо такий є. У цьому випадку ви можете не виставляти гучність на підсилювачі, але може виникнути проблема з нерівномірним розподілом гучності між колонками акустичної системи. Це часта проблема багатьох, і щоб вирівняти звук, треба буде витратити купу часу.
5
Якщо в результаті у вас нічого не вийшло самостійно, запросіть додому майстра з настроювання телевізора або аудіосистем. Даний варіант вийде трохи дорожче, але зате ви будете впевнені в успішному результаті заходу.