Як розблокувати сім карту life.

Нерідко трапляється так, що при повторному невірному вводі кодів безпеки сім-карти, вона блокується. Виконати розблокування в даному випадку можливе тільки при зверненні в абонентський відділ. Те ж саме відноситься і до оператора Life.
Вам знадобиться
  • - паспорт або будь-який інший документ, що підтверджує особу.
Інструкція
1
Зверніться в найближчий абонентський відділ обслуговування вашого оператора стільникового зв'язку вашого міста. Якщо ваша сім-карта зареєстрована на певну людину, вам знадобляться його документи, якщо сім-карта зареєстрована на вас, то візьміть будь підтверджує вашу особистість документ, наприклад, паспорт або військовий квиток.
2
Також бажано взяти заблоковану сим- карту оператора Life. У разі, коли заблокована сім-карта зареєстрована на іншу людину, його знаходження в пункті обслуговування вашого оператора буде обов'язковим. Там же ви можете і переоформити власника сім-карти, якщо це надалі буде зручно для вас обох.
3
Дочекайтеся, поки працівники абонентського відділу перевірять ваші документи і перевипустять вашу сим- карту . Зверніть увагу, що на момент вашого звернення до працівників офісу обслуговування клієнтів на вашому особовому рахунку не повинно бути негативного залишку.
4
Якщо ваша сім-карта не реєструвалася ні на яке ім'я, найкраще майте при собі документи, які ви отримували разом з нею при її покупці, якщо такі залишилися, але зазвичай проблем з перевипуском НЕ іменних сім-карт не буває . Надалі краще реєструйте карти на своє ім'я.
5
Якщо аналогічна ситуація сталася з сім-картою будь-якого іншого оператора, також зверніться в абонентський відділ обслуговування вашого міста. Перевипуск сім-карти займе у вас не більше 10 хвилин за умови, що не виникне жодних проблем з документами і заборгованість на особовому рахунку відсутній.
6
Зверніть увагу, що заблокувавши сим- карту , ви не отримаєте можливості повернути знаходиться на ній інформацію: номери контактів телефонної книги, СМС-повідомлення, інформацію про виклики і так далі.
Корисна порада
Будьте уважні при введенні кодів безпеки.