Як збільшити потужність лазерної указки.

Багато хто з нас у дитинстві хотіли мати справжній лазер. Ми купували лазерні указки , але вони зовсім не були схожі на потужні джедайский мечі. Дешевий лазер з купою насадок НЕ пропалював пластик або папір і не світив днем за сотні метрів. Однак час минув, і тепер ви можете своїми руками втілити дитячу мрію в реальність.
Інструкція
1
Розберіть DVD-привід (можна взяти старий, але робочий) Для цього зніміть кришку і оголити плату управління. Переверніть привід, зніміть алюмінієву кришку, і викрутити шурупи. Від'єднайте шлейфи і витягніть діоди і оптику, відламавши захист. Вийміть діод охолодження, обв'яжіть його ноги дротом і припаяйте до них конденсатор. Витягніть його з приводу.
2
Спаяти елементарний драйвер з батареї від мобільного телефону або трьох акумуляторів, кнопки і резистора. Опір резистора для 16Х приводу буде приблизно 2 Ом. Його можна купити або знайти на платі приводу. Також вам знадобиться конденсатор на 100 нФ, який теж можна відшукати на платі приводу (круглі помаранчеві детальки з цифрою 104).
3
Використовуйте лазерну указку в якості оптики. При цьому промінь вийде 5мм в діаметрі. Це багато. Але для цього й придумані насадки. Добре підійде рідна оптика приводу, але з нею свої проблеми, тому що через маленького фокусної відстані, буде важко налаштувати фокус. Але при вдалому результаті ви отримаєте промінь з діаметром 1 мм.
4
Якщо з оптикою приводу нічого не вийшло, підберіть для оптики лінзу, яка допоможе перетворити потік світла в паралельний пучок потрібного вам діаметра. Встановіть лінзу так, щоб лазерний діод був на фокусній відстані цієї лінзи, інакше результату не буде.
5
Врахуйте, що елементарний драйвер вашої указки