Як перевірити заряд автомобільного акумулятора. зарядка автомобільних акумуляторів ваз 2107.

Багато автолюбителів, особливо з невеликим досвідом, отримали проблему заведення автомобіля після тривалої стоянки, а також з настанням перших холодів. У більшості випадків після декількох невдалих спроб завести мотор машини починається пошук причини, яка криється найчастіше у відсутності належного контролю за станом акумуляторної батареї. Якщо автомобілем не користувалися тривалий час, або експлуатували його в зимовий період, та ще в міських умовах, коли доводиться довго стояти в пробках з увімкненими приладами, ймовірність що сів акумулятора висока.
Інструкція
1
Вимкніть акумулятор від бортової мережі автомобіля і виміряйте напругу на батареї вольтметром. Бажано робити це не відразу, а через кілька годин після зупинки двигуна і в теплому приміщенні, інакше доведеться при робити поправку на температуру електроліту. Ступінь зарядженості батареї можна визначити за таблицями в довідниках. Якщо цих даних немає під рукою, то орієнтуйтеся на приблизні цифри - 12,2 вольт означає 50% розряду; 11,6 вольт - 100% розряд.
2
Виміряйте щільність електроліту за допомогою ареометра (денсиметра), якщо у вас обслуговується акумулятор. У повністю зарядженого приладу параметри повинні бути 1.28 -1.29 гсм ?, в літній час 1.26-1.27 гсм ?, при розряді на 50% -1.20 гсм ?, у повністю розрядженого - 1.10. Власники сучасних необслуговуваних батарей звільнені від цієї процедури.
3
Під зарядите акумулятор за допомогою зарядного пристрою. Якщо напруга менше 12.6 В і щільність електроліту нижче 1.24 гсм. куб, попередньо довівши до норми рівень і щільність електроліту.
4
Перевірте напругу на батареї при працюючому двигуні на оборотах 1500-2000 обмин і включеному дальньому світлі фар. Напруга від 13,9 вольт до 14,3 вольт говорить про те, що система підзарядки працює оптимально, а відхилення в меншу або більшу сторону дозволяють робити висновок про недостатнє заряді або перезаряді. І те, і інше шкідливо для акумулятора і знижує термін його експлуатації. Недозаряд може бути наслідком слабкої натяжки ременя генератора.
5
Прийміть собі за правило підзаряджати акумулятор після тривалої паузі в користуванні автомобілем (влітку більше 3 тижнів, взимку більше 10 днів). Пам'ятайте, що включена автосигналізація також призводить до поступового розряду батареї.
Ємність акумулятора - це час, протягом якого акумулятор може живити підключене навантаження. Стандартно ємність вимірюють в ампер-годинах, а для маленьких акумуляторів - в міліампер-годинах.
Інструкція
1
Кількість електрики (заряд) в акумуляторі прийнято називати ємністю. Заряд вимірюють в кулонах, 1 Кулон дорівнює 1 Ампер х 1 секунду. Для того щоб дізнатися ємність акумулятора , заряд ите його повністю, а після розрядите заданим струмом I і виміряйте час T, за яке відбудеться повна розрядка. Помножте час (T) на струм (I), і ви отримаєте Q - ємність акумулятора .
2
Для перевірки повністю заряд ите акумулятор і підключіть його до даного пристрою. Годинники встановіть на показнику <0> і включіть Start. Тепер в реле повинно замкнути контакти 4-5, а також 5-6, і акумулятор починає розряджатися через резистор R, на годинник подається напруга. Напруга ж на самому акумуляторі і на резисторі починає потихеньку знижуватися, коли на резисторі воно впаде до 1V, реле розімкне контакти, розряд припиняється, а годинник зупиняються.
3
С розрядом акумулятора керуючий струм, що проходить через контакти 1-2 реле, падає з 8 до 2 mA. Якщо керуючий струм має силу в 3 mA, то опір контактів 4-5 і 5-6 становить менше 0.04 Ом (значення досить низьке, щоб не приймати його до уваги при вимірі струму). Якщо вам необхідний струм розряду 1A, то використовуйте резистор R = 1.2 Ом.
4
Після того як розряд припиняється, напруга на акумуляторі починає рости до 1.1-1.2 V, відбувається це через внутрішнього опору елемента. Врахуйте те факт, що ємність щойно зарядженого акумулятора буде вище, тому що через якийсь час частина заряд а втрачається увазі саморазрядкі. Для того щоб обчислити величину саморозряду, виміряйте ємність безпосередньо після заряд ки, а потім десь через тиждень після цього. У деяких акумуляторів саморозряд може становити 10% в тиждень і навіть більше.
5
Якщо ви працюєте за даною схемою, спробуйте зменшувати опір контактів акумулятора і роз'ємів. Якщо струм має силу 0.5-1 A, ви можете отримати не дуже високу точність вимірювання (втратите на контактах від 0.1 V і більше). Також втрати в точності може викликати сталева пружина, яка застосовується в деяких власниках акумулятора , тому її і інші контакти зі сталі шунтуючих за допомогою мідного дроту.