Як відкрити офіс продажів вікон.

Поняття «склопакет» з'явилося в повсякденній мові близько 10 років тому. За цей час оцінити достоїнства таких вікон змогли люди різних соціальних верств. Незважаючи на удавану перенасичення ринку, підприємці продовжують реєструвати фірми по продажу вікон . Чи існує якийсь алгоритм дій при цьому? Або відкрити офіс по продажу вікон під силу будь-кому.
Інструкція
1
Зареєструйтеся як ІП або юридична особа. По-перше, це обов'язкова умова для ведення законної підприємницької діяльності. По-друге, без документа, що підтверджує реєстрацію в податковій, ви не зможете укласти договір на оренду офіс а.
2
Проведіть невелике маркетингове дослідження у своєму місті. Дізнайтеся, яка кількість фірм по продажу вікон вже працює, де розташовані їхні офіс и, який вони пропонують асортимент і розцінки на нього. На основі отриманих даних підберіть район міста, в якому ще немає ваших конкурентів.
3
Укладіть договір з цехом-постачальником вікон . Безумовно, вигідніше, якщо у вас є можливість самим організувати виробництво. Але цей варіант передбачає додаткові грошові і трудові витрати.
4
Підпишіть договір оренди офіс ного приміщення. На початковому етапі достатньо 10-15 кв. м. Адже вам необхідно лише організувати 1-2 робочих місця та укомплектувати їх оргтехнікою.
5
Подбайте про рекламу. Це і зовнішня реклама (вивіска, світлові короби, штендери), і оголошення в ЗМІ (про відкриття нового офіс а, знижки, спеціальні пропозиції), і листівки в прилеглі будинки.
6
Знайдіть менеджера. У перші кілька місяців роботи ви самі можете їм бути: сидіти в офіс е, приймати дзвінки, розміщувати рекламу як у друкованих ЗМІ, так і на інформаційних сайтах вашого міста. Надалі, коли фірма вийде на певних дохід, краще підшукати 1-2 менеджерів. Зарплата може бути фіксованою - оклад або залежати від виручки. В останньому випадку зростає мотиваційний момент, і менеджери не будуть просто відсиджуватися на робочому місці, а захочуть шукати клієнтів.
Зверніть увагу
Конкуренція в цій сфері діяльності висока, а тому ви повинні розробити унікальне реченні, яке буде чимось виділятися: знижками, сервісом, бонусною системою, своєрідним асортиментом.