Як знайти роботу в Чехії.

Як в будь-якій країні світу, в Чехії існують різні агентства, що здійснюють працевлаштування громадян. Однак вдатися до їх послуг можливо тільки у випадку, якщо ви вже знаходитеся в цій країні. Щоб знайти роботу в Чехії громадянину Росії, слід зробити певні дії.
Інструкція
1
Один з варіантів пошуку роботи в Чехії - інформація про працевлаштування, яку можна знайти в інтернеті. Тут безліч «дощок» оголошень з пропозиціями роботи. Проте вимоги знання чеської мови (хоча б на рівні розмовного) є обов'язковим. Тому, якщо ви хочете працювати в цій країні, вивчайте мову.
2
Ще один варіант пошуку роботи - збір інформації про конкретних місцях, придатних для роботи за обраною спеціальністю. Наприклад, якщо ви дізнаєтеся електронні адреси готелів, в яких хотіли б працювати, можна здійснити email-розсилку з доданим резюме. Звичайно, чекати швидкої відповіді не має сенсу. Вам знадобиться терпіння і наполегливість у досягненні мети.
3
Якщо у вашому місті є агентство з працевлаштування за кордоном, зверніться туди. При наявності партнерів в Англії таке агентство допоможе знайти вам роботодавця. Він повинен буде оформити вам дозвіл на роботу, яке дозволить вам отримати візу.
4
Ваші шанси отримати роботу досить непогані, якщо ви є висококваліфікованим фахівцем. Дозвіл на роботу по широко затребуваним спеціальностями в Чехії отримати практично неможливо. Ви не можете займати потенційне робоче місце жителя цієї країни. Дозвіл на роботу накладає на вас зобов'язання: ви можете працювати тільки у свого роботодавця, погоджувати з ним підробіток і при перериванні контракту зобов'язані виїхати з країни.
5
Існує також державний портал про вакансії для іноземців не з країн Європейського союзу http://portal.mpsv.cz/sz/zahr_zam/prociz/vmciz. Якщо ви втомилися чекати відгуків на ваші електронні повідомлення, то можете послати резюме в базу даних («registrace zajemcu»). Не забудьте ознайомитися на сайті зі всієї юридичної інформацією про роботу в Чехії , скачати шаблони документів. Повне уявлення про працевлаштування в Чехії збільшить ваші шанси.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X2cGMLXSxWQ
Корисна порада
Пам'ятайте, що не всі роботодавці готові брати іноземців (без ЕU громадянства), т.к. в законодавстві існує багато бар'єрів, що стосуються прийому на роботу.