Як знайти людину в Англії.

Перебуваючи за кордоном, люди часто губляться і зникають з поля зору своїх рідних і близьких. Хапатися за серце в цьому випадку - не найкращий вихід із ситуації. Спробуйте звернутися в міліцію, яка подасть людини в міжнародний розшук. А попередньо або паралельно можна спробувати самим розшукати потрібного вам людини через спільних знайомих, соціальні мережі, різні проекти пошуку людей і т. Д.
Вам знадобиться
  • - заява в міліцію;
  • - оголошення на спеціалізованих форумах.
Інструкція
1
Якщо ви знаєте, в якому готелі розташувався ваш родич, зателефонуйте адміністратору і поцікавтеся, чи значиться така людина у них в готелі. Зверніться також в туристичну фірму, яка оформляла візу.
2
Якщо всі ці спроби зазнали краху і ви так і не отримали інформації про місцезнаходження цікавить вас людини , напишіть заяву в міліцію. Там вашу заяву та інформацію про розшукуваного людині передадуть в міжнародний розшук, а можливостей для пошуку зниклих без вести у правоохоронних структур набагато більше.
3
Крім того, розмістіть оголошення про пошук людини на спеціалізованих сайтах і форумах. Зараз їх в інтернеті безліч. Шанси відповіді невеликі, але це все ж краще, ніж нічого.
4
Зверніться в міжнародні товариства, наприклад Росія-Великобританія, «Русские в Великобританії» і т. Д. Зазвичай люди за кордоном гостро відчувають свою инородность і, проживаючи за кордоном, намагаються вступити в якийсь суспільство для підтримки свого морального стану і спілкування із співвітчизниками. Знову ж, вірогідність успіху тут невелика, але все ж є.
5
Існує багато телевізійних програм, які співпрацюють з правоохоронними органами різних країн з пошуку зниклих людей. Напишіть туди листа і детально опишіть зниклого людини .
6
Пробуйте шукати людини по його електронній пошті, телефонним номером або за допомогою соціальних мереж («Фейсбук», «Лівжурнал», «Вконтакте», «Однокласники» і т. Д.). Введення імені людини і подальше вивчення результатів може привести вас до потрібної персони, якщо вона, звичайно, залишила сліди свого перебування у всесвітній павутині.