Як робити укол алое. алое в уколах властивості.

Чудодійні властивості алое давно відомі як народної, так і традиційній медицині. Лікування за допомогою ін'єкцій використовується в гінекології, офтальмології та гастроентерології. Крім того, екстракт алое прискорює одужання при різного роду запаленнях, зміцнює імунну систему і покращує обмін речовин.
Інструкція
1
Вимийте руки з милом або продезінфікуйте їх спиртовим розчином.
2
Виберіть місце, куди буде зроблена ін'єкція. Екстракт алое , як правило, вводиться підшкірно, тому верхня частина руки або живіт будуть переважніше. Якщо укол не перший, важливо не потрапити в місце попереднього. Це загрожує виникненням набряку, ущільнення і навіть шраму, тому альтернативним місцем для ін'єкції може бути стегно або сідниця.
3
Розпакуйте інсуліновий шприц і наберіть в нього призначену дозу ліків. Залежно від віку і тяжкості стану вона може варіюватися від 0,3 мл (дітям молодше 5 років) до 1 мл (дорослим). Укол алое дуже хворобливий, тому якщо призначено більшу кількість ліки (2-4 мл), попередньо зробіть ін'єкцію 0,5 мл новокаїну (при відсутності алергічної реакції на препарат). Вводите ліки дуже повільно, це дозволить звести до мінімуму сильні больові відчуття. Слідкуйте за тим, щоб голка увійшла не глибше, ніж на 2/3 довжини, і під кутом приблизно 45 градусів.
4
Коли вся порція ліки введена під шкіру, вийміть шприц і притисніть до місця укол а марлеву серветку, рясно змочену спиртом. Помасажуйте місце ін'єкції круговими рухами. Це не тільки знизить хворобливість, а й запобігає виникненню набряку й ущільнення.
5
Зважаючи хворобливості, ін'єкції екстракту алое проводяться один раз на добу. Однак для досягнення вираженого ефекту необхідний тривалий терапевтичний курс. В більшості випадків це 30-35 процедур, але тривалість лікування може бути скорочена або подовжена за показаннями.
6
При важких захворюваннях серця, нирок і органів травлення проводите ін'єкції тільки в умовах медичного кабінету. В останньому триместрі вагітності екстракт алое протипоказаний.