Як відкрити телефон Samsung s5230.

Телефон Samsung s5230 розбирається практично аналогічно схожим на нього моделям мобільних пристроїв. Перед розбиранням переконайтеся в тому, що термін дії гарантії вже вийшов, оскільки розбирання пристрою позбавляє вас зобов'язань продавця і виробника.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - пластикова карта (або негострий ніж).
Інструкція
1
Зніміть кришку батарейного відсіку телефону Samsung s5230, вийміть акумулятор, а потім і сім-карту. Перегляньте розмір гвинтів, розташованих по периметру корпусу мобільного пристрою, підберіть відповідну викрутку Philips, щоб надалі не зіпсувати їх. Відкрутіть всі видимі вам кріпильні елементи (їх має бути 6 штук, по 3 на стороні). Вийміть карту пам'яті.
2
Скористайтеся непотрібної вам пластиковою карткою або негострим столовим ножем для того, щоб зняти задню панель вашого телефону Samsung s5230. Зверніть увагу, що якщо ви скористаєтеся гострим предметом, цілком може бути, що ви пошкодите його зовнішній вигляд і збоку залишаться непривабливі сліди. Після зняття корпусу знайдіть кріпильний гвинт в лівому верхньому кутку і відкрутите його. Вийміть сполучну стрічку в правій стороні, піднявши її кріплення.
3
Відокремте кнопки регулювання рівня гучності звуку, що не отсоединяя їх. Те ж саме виконайте з кнопкою блокування кнопок телефону. Від'єднайте роз'єм, що знаходиться з правого боку приблизно посередині довжини конструкції. Вийміть плату телефону. Уважно огляньте решту телефону і знайдіть там спеціальні засувки, які вам доведеться відкрити за допомогою вже використовуваної вами пластикової карти або неострого ножа, далі піддіньте сіру частину.
4
Знайдіть важелі дисплея. Підніміть його вгору з їх допомогою. Від'єднайте екран, який кріпиться на двосторонній скотч. Далі виконуйте збірку даного телефону в зворотному порядку. Найкраще виробляєте розбірку пристрою на поверхні, застеленій світлою тканиною, щоб не втратити дрібних деталей мобільного пристрою. Відкручені по ходу розбирання телефону болти складайте по різних сторонах, оскільки вони можуть мати різьбу різного діаметру.
Зверніть увагу
Не втрачайте по ходу розбору дрібні деталі і шурупи, ви можете надалі просто не знайти їм заміни.
Корисна порада
Не користуйтесь великими викрутками зважаючи на відсутність маленьких - ви просто зіпсуєте кріпильні шурупи телефону.