Як лікувати домашніх щурів.

Крім всім відомих і популярних тварин, таких як собаки, кішки і акваріумні рибки, в будинках сучасних громадян з'являються і спеціальні ручні щури . Ця тварина дуже просто в догляді і не вимагає багато місця. Але що ж робити, якщо щур захворіє? Уважний господар зможе допомогти їй.
Вам знадобиться
  • - гроші на купівлю ліків і оплату послуг ветеринара.
Інструкція
1
Зверніться до ветеринара для встановлення діагнозу і початку лікування. При цьому майте на увазі, що більшість фахівців-ветеринарів найкраще розбираються в хворобах собак і кішок. Щоб знайти лікаря, що спеціалізується на гризунах, шукайте інформацію на різних форумах для власників тварин. Також ви можете перед візитом зателефонувати у ветеринарну клініку і уточнити, хто з фахівців займається щурами.
2
Якщо візит до ветеринара з якихось причин в даний момент недоступний, спробуйте самі з'ясувати причину поганого самопочуття тваринного і надати йому першу допомогу. У випадку, якщо у щури є зовнішні травми, наприклад, поріз, обробіть його розчином перекису водню щоб уникнути занесення інфекції. Потім закрийте рану бинтом і зробіть пов'язку.
3
При переломі накладіть на лапу щури шину, яку можна зробити з олівця. Примотати її марлею або бинтом.
4
Збийте температуру, якщо у щури жар. Нормальною вважається температура тіла між 38 і 39 градусами. Якщо після вимірювання термометр показує понад сорок градусів, на кілька хвилин покладіть впритул з тварині кілька кубиків льоду, загорнутих у ткань.Крисе зі зниженою температурою зможе допомогти грілка. Однак це тільки зніме симптоми, але не вилікує тварина. Для усунення причин нездорової температури тіла необхідно буде показати гризуна ветеринара.
5
У тому випадку, якщо ветеринар оглянув тварину і призначив щура лікування, необхідно правильно за нею доглядати під час одужання. Рідкі ліки для перорального прийому слід давати через шприц без голки. Наповніть його ліками, потім вставте наконечник тварині в пащу скраю, там, де немає великих зубів. Поступово згодуйте тварині все ліки. Також з дозволу лікаря мікстуру можна додавати в звичайну їжу для щури .Больное тварина слід тримати окремо від інших, якщо у вас кілька щурів. Обговоріть з ветеринарним лікарем відповідну дієту для улюбленця і давайте йому за правилами до повного одужання.