Чому швидко ростуть нігті. з Якою швидкістю ростуть нігті Як просто.

Швидкість росту нігтів закладена в основному на генетичному рівні, але також на це впливають і багато інших чинників. Тому не варто дивуватися, якщо раптом нігтьові пластини починають швидко відростати без видимих на те причин. Головне, щоб при цьому вони були сильними і здоровими.
Нігті починають добре рости при раціональному харчуванні, коли в організм надходять всі необхідні поживні речовини. Особливо сильно впливають на нігті молочні продукти, наприклад, сир, кефір і сметана. А також фрукти та м'ясні продукти. Якщо ви харчуєтеся різноманітно і правильно, не варто й дивуватися, від чого так швидко ростуть нігтьові пластини. Прийом синтетичних вітамінних комплексів також провокує зростання нігтів. Особливо це стосується засобів, збагачених кальцієм, цинком і фосфором. Тому, якщо у вас повільно ростуть нігті, вам не вистачає вітамінів і мінералів. Проконсультуйтеся про це з терапевтом або почніть пити будь-які вітаміни, які є у продажу в аптеках.Прі постійному контакті з водою теж відбувається прискорення росту нігтів. Але іноді вони починають розшаровуватися і стають хворими на вигляд. Не варто спеціально тримати руки у воді, краще спробуйте прискорити зростання іншими способами. При регулярному вживанні мінеральної води в організмі накопичується велика кількість кальцію, що в свою чергу прискорює відростання нігтьових пластин. Не можна сказати, що надмірне вживання мінералки позитивно позначається на здоров'ї нирок, але нігті, волосся і шкіра починають виглядати прекрасно. Кілька провокує зростання нігтів йод. Якщо ви будете часто вживати морську капусту, рибу або пити спеціальні препарати, то нігті почнуть відростати буквально за лічені дні. Також йод і зміцнює їх.Якщо ви не можете визначити причину такого явища, значить, це закладено природою. Також нігті швидше ростуть у молодих людей, а особливо у маленьких дітей, але протягом життя їх зростання сповільнюється. Щоб підтримувати зовнішній вигляд рук в порядку просто частіше робіть манікюр і доглядайте за нігтьовими пластинами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5oXV_NtdVFw
Нігті - пластини з відмерлих клітин епідермісу, заповнених кератином, - ростуть протягом усього життя людини. Їх зростання відбувається за рахунок того, що нові, ще не ороговілі клітини в лунули виштовхують мертві міцні клітини. У тиждень ніготь може вирости на 2 мм.

Зростання нігтів

Нігті - щільні рогові пластинки на пальцях ніг і рук людини, які є різновидом епідермісу. Їх призначення полягає в тому, щоб захищати пальці від пошкодження м'яких тканин і нервових закінчень в них. Складаються нігтьові пластини переважно з кератину - одного з видів білка, який також міститься в шкірі та волоссі. У складі кератину знаходиться багато атомів сірки, які зміцнюють цю речовину і роблять його міцним і твердим. Крім білка, в нігтях міститься незначна кількість води і жиру, завдяки чому поверхня нігтьових пластин трохи блищить.
Також в них є фосфор, кальцій, хром, селен і цинк.
Нігті ростуть зі швидкістю близько 1-2 мм на тиждень, на ногах трохи повільніше, тобто повністю пластина оновлюється приблизно за півроку. Різні умови навколишнього середовища та стану людського організму можуть уповільнювати або прискорювати ріст нігтів. Крім того, нігті ростуть швидше у жінок, ніж у чоловіків. Влітку зростання збільшується, взимку зменшується. Помічено, що на робочій руці нігті ростуть трохи швидше, можливо, через те, що кровопостачання частіше використовуваної кінцівки краще. Якщо в довжину ніготь може рости скільки завгодно, то товщина визначається генетично, і зробити пластину природними методами більш товстою, ніж закладено в генах, неможливо.
Іноді нігті стоншуються через травми або браку мінеральних речовин, у такому разі їх можна відновити.

Механізм росту нігтів

Тканина нігтів омертвевшая, в ній немає нервових закінчень і кровоносних судин, тому людина не відчуває болю, коли стриже нігті або вони ламаються. Тим не менш, рогові пластини на руках і ногах ростуть, незважаючи на те, що мертві клітини не можуть ділитися. Справа в тому, що у підстави нігтів клітини живі, в цьому місці вони активно відтворюються. Кожна нова жива клітина поступово заповнюється кератином, який завдяки своїм водонепроникним властивостям зупиняє повідомлення частин клітини між собою, і вона вмирає. Ороговіла, омертвевшая клітина буквально «видавлюється» новими, нещодавно утворилися і ще не заповненими кератином клітинами назовні, завдяки чому нігтьова пластина поступово подовжується. Нова тканина нігтя утворюється в спеціальній зоні, яка називається лунула, її можна побачити на кожному пальці, це маленький білий або світлий півколо в самому основі нігтя, над яким утворюється невеликий шар шкіри - кутикула. Вона захищає місце виробництва кератину і нових клітин нігтя від бактерій і механічних пошкоджень.