Як зробити парашут. зробити парашут своїми руками.

Парашут в перекладі з французької означає «запобігати падінню». Сьогодні ми цим і займемося, будемо запобігати падінню. Будемо майструвати 3 види парашутів: плавно опускається вниз, інший можна запустити вгору за допомогою пістолета, а третій буде запускатися за допомогою особливого пускового пристрою. Приступимо! Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Перший вид парашюта.Вирежьте квадрат з тонкого паперу. У кожен куточок квадрата вклейте по нитці, це легко зробити, використовуючи клей і невеликий шматочок паперу. Зв'яжіть всі чотири нитки у вузлик ближче до їх кінця. Прив'яжіть невеликий квадратик, зроблений з картону, до кінців ниток. Складіть парашут в квадратик, зігнувши його навпіл і ще раз навпіл. Тепер підкиньте парашутик вгору, і він, розкрившись, плавно опуститься вниз.
2
Парашут, у вигляді зонтіка.Возьміте паличку довжиною близько 30 см. І діаметром в 5-8 мм. Відміряйте одну третину палички від верхнього кінця і обклейте її в цьому місці паперовим колечком. Зробіть ще одне таке ж колечко, але воно повинно рухатися по паличці вгору і вниз. До другого колечку приклейте мотузочки, нитки або тоненькі паперові смужки. Обклейте колечко ще раз, щоб приклеєні нитки краще трималися. Виготовте капелюшок парашуту (гурток) за допомогою паперу або легкої матерії, наприклад, шовку. Візьміть маленьку шпильку і прикріпіть її центр капелюшки (паперу або матерії) до верхнього кінця палички. Прикріпіть троси (ниточки, паперові смужки) до капелюшку, розподіливши їх по її окружності. Тепер підкиньте парашутик вгору, він закриється. Але, коли він буде опускатися, капелюшок розкриється, і він повільно опуститься вниз. Можна запускати такий парашут вгору за допомогою лука або рогатки.
3
Парашут з пропелером. Для його виготовлення вам знадобиться: старий капронову панчоху, метр тонкого сталевого дроту і трохи простою м'якою проволокі.Согніте сталевий дріт навпіл, а кожну з зігнутих половинок вигніть дугою так, як вигинає спину кішка. Зробіть гачок на одному з кінців зігнутою дроту. На кінці дроту намотайте просту м'яку дріт, висота намотування повинна бути близько 5-6 см. При цьому гачок залиште НЕ обмотаним. Вигнуту частину дроту «котячу спинку» обтягніть панчохою. Ваш парашут готовий, залишилося тільки зробити для нього спеціальне пусковий пристрій, пращу. Візьміть дерев'яний стрижень довжиною 10 - 12 см. (Це буде ручка пращі). Просвердлите невеликий отвір на одному кінці стрижня і Протягніть через нього гумку. Гумка знадобиться досить товста, близько 3-5 мм. в шіріну.Чтоби запустити парашут, простягніть гачок від дроту в гумку, натягніть пращу і відпустіть парашутик. При падінні парашут розпустить крила і, обертаючись, буде повільно опускатися вниз.