Як налагодити стосунки в класі. Як прибрати свої комплекси.

У сім'ї дитина оточений загальною любов'ю, для батьків, бабусь і дідусів він самий розумний, товариський і чесний. Його люблять за те, що він просто є. Але в однокласників ваша дитина не викликає особливої любові, тому що в дитячому колективі цінуються дещо інші достоїнства, ніж в родині.
Інструкція
1
Допоможіть дитині підвищити успішність. У всі часи успішні люди користуються авторитетом. Візьміться разом з ним за домашні завдання, придбайте додаткову літературу, яка розширить кругозір вашої дитини з певного предмету.
2
Допоможіть дитині підвищити самооцінку, часто через низьку самооцінки відбуваються конфлікти в середовищі школярів. Більш впевнені в собі діти намагаються придушити слабкого і не впевненого в собі дитину.
3
Добийтеся похвали вчителя за хорошу відповідь вашої дитини на уроці. Заохочення з боку викладача - найкращий спосіб самоствердитися в класі .
4
Виховуйте у своїй дитині вольові якості: чесність, справедливість і рішучість.
5
Подбайте, щоб у вашої дитини була можливість з кимось поділитися зайвої ручкою, цукеркою, яблуком. Нежадібних дітей поважають в будь-якому колективі.
6
Прищеплювати дитині почуття доброти і співчуття, підберіть на вулиці покинуте кошеня або підгодуйте дворову собаку.
7
Не обговорюйте при маляті його однокласників, адже ваша думка може відрізнятися від його. Намагайтеся помічати в його однолітків хороші риси і вчинки, тоді ваша дитина не буде до них ставиться зверхньо і швидше увіллється в колектив.
8
Намагайтеся прищепити вашій дитині спокій і розсудливість, тому що в дитячому колективі не люблять надмірно емоційних дітей, які занадто бурхливо реагують на образи чи погані оцінки.
9
Зустрічайтеся з вчителем у школі після уроків, коли не бачать однокласники вашої дитини. Діти не поважають «підлиз», і будь прихід батька в освітній заклад, крім класного батьківських зборів або виклику за погану поведінку, сприймається дітьми як загравання з учителем.
10
Якщо всі вжиті спроби не допомогли вашій дитині стати «рівноправним» членом дитячого колективу, зверніться до психолога, він запропонує більш професійні методи.
Корисна порада
У школі діють не писані правила спілкування, відмінні від сімейних і, прийшовши в школу, кожна дитина має бути готовий до змін. Легше доводиться дітям, які прийшли в освітній заклад з місцевого дитячого садка, коли добра половина однокласників знайома, що називається з горщика. Важче, коли дитина потрапляє в клас, де його нікого не знає з дітей, або переходить в нову школу у зв'язку з переїздом. Батькам потрібно допомогти дитині влитися в шкільний колектив.