Як закінчити в'язати. Як закінчувати в'язання гачком покроково.

В'язання закінчено, довгоочікуваний момент настав. Залишилося тільки запустити петлі і готово! Цим ми сьогодні і займаємося, будемо запускати петлі пов'язаного нами вироби. Причому зробити це можна кількома способами. Приступимо! Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Цей спосіб найбільш поширений і простий. Такий запуск можна застосовувати до будь-якого узору.Провяжіте разом кромочную петлю і 1-ю петлю лицьовій в'язкою. З двох петель у вас повинна вийти одна. Отриману петлю перемістіть назад на ліву спицю. Тепер пров'яжіть разом цю петлю з наступного петлею, а отриману петельку поверніть назад на ліву спицю. Пров'язуйте таким чином до тих пір, поки у вас не залишиться тільки одна петля. Потім обірвемо нитка, протягніть її в решту петлю і затягніть, зробивши вузлик. Слідкуйте, щоб край вироби не стягувався.
2
Якщо ви запустите виріб наступним способом, то край запуску буде подібний розтягується кісці. Частіше таким способом закривають резінку.Кромочную петлю знімають на праву спицю, а другу провязивают лицьовій або виворітного в'язкою. На правій спиці у вас тепер дві петлі. Введіть ліву спицю в зняту кромочную петлю, злегка витягніть і протягнете в неї другу, Провязав петлю. Тепер пров'яжіть 3-ю петлю, і протягнете її в петлю на правій спиці. Запустіть всі петлі, коли залишиться одна петля, відірвіть нитку і затягніть вузлик, протягнувши відірвану нитка в петлю.
3
Наступний спосіб призначений спеціально для закриття гумок 1? 1 або 2? 2.Возьміте голку з ниткою. Розберемо запуск петель для гумки 1? 1. Починаючи з лицьового боку, введіть голку в кромочную і 2-у петлі. Далі з виворітного боку в 1-у і 3-ю петлі. Переверніть деталь на лицьову сторону і введіть голку в 2-у і 4-у петлі. З виворітного боку - в 3-ю і 5-ю петлі.Вводіте голку поперемінно: то з виворітного, то з лицьового боку.
4
Запуск для гумки 2? 2.Начінайте з лицьового боку, введіть голку в кромочную і 2-у петлі. З виворітного боку - в 1-у і 3-ю петлі. З лицьового - в 2-у і 5-у петлі. З виворітного боку - в 3-ю і 4-ю петлі. З лицьового боку - в 5-у і 6-у, продовжуйте поки не запустите всі петлі. Потім річ потрібно буде отпарить і замість простої нитки простягнути ту, якою ви в'язали виріб.
5
Ступінчастий запуск. Простягніть одну петлю через іншу в першому ряду. У наступних рядах 1-ю петлю НЕ провязивать, а знімати. Тепер пров'яжіть 2-у петлю і протягніть через неї зняту 1-ю. Краї вироби при такому запуску будуть плавними.