Як навчитися брейку будинку.

Сучасний танець завойовує все більше прихильників, і все більше людей роблять танці своїм звичним хобі, і не дарма - танець вчить володіти власним тілом, дає навички вільного і гармонійного руху, а такі види танцю як брейк-данс, вчать свободі самовираження і особливому почуттю ритму. Брейк-данс дозволяє зберігати відмінну фізичну форму, і почати займатися ним можна в будь-який момент - ази танців ви при бажанні і тренуванні можете освоїти в домашніх умовах. Як же почати танцювати брейк-данс вдома?
Інструкція
1
Насамперед, тренуйте своє тіло фізичними вправами - збільшуйте ступінь своєї гнучкості, сили та витривалості. Регулярно займайтеся спортом, віджимайтеся, качайте прес, підтягуйтеся на турніку, робіть прогини, розробляйте всі групи м'язів. Через деякий час ви вже можете пробувати виконувати елементарні рухи брейк-дансу.
2
Починайте з максимально простих рухів і поступово рухайтеся до складних - це підготує ваше тіло і посприяє поступовому нарощуванню майстерності.
3
Уважно вивчайте техніку постановки кожного руху і трюку. Повторюйте кожну рух по багато разів, поки у вас не почне виходити. Повторення й тренування - основа будь-якого танцю.
4
Освоюйте рух від його загальних рис до самих дрібних деталей. Переходьте до нового руху після того, як відчуєте, що попереднє дається вам легко, і тіло пам'ятає танцювальну зв'язку.
5
Стійки на голові і подібні складні рухи робіть спочатку тільки біля стіни і з підтримкою стороннього предмета або людини.
6
На час домашніх тренувань звільняйте в кімнаті максимум місця, щоб не почувати себе в русі стесненно.
7
Відмінний спосіб вчитися танцювати будинку - це придбати інтерактивний самовчитель. Сьогодні інтернет-магазини пропонують великий вибір дисків з навчальними програмами та фільмами з найрізноманітніших стилям танцю, в тому числі і про брейк-данс. Такі диски можуть навчити вас основам танцю і підготувати до можливих подальшим більш серйозних тренувань з викладачем.
Сьогодні все більша кількість молоді воліє брейк-данс всім іншим танцювальним напрямкам. І якщо нижній брейк станцювати без спеціальної підготовки досить складно, то навчитися верхньому брейк-дансу може кожен.
Вам знадобиться
  • - спортивний одяг;
  • - музика;
  • - дзеркало
Інструкція
1
Одягніть вільний одяг і включіть музику. Для зручності встаньте перед великим зеркалом.Запомніте, що верхній брейк включає в себе кілька основних моментів. Це: хвилі, ізоляція, глайд і робот.
2
Почніть навчання цього танцювального напрямку з створення хвиль за допомогою свого тіла. Найбільш проста хвиля - хвиля руками. Уявіть, що у вашому тілі більше немає кісток і пустіть хвилю від правої кисті до лівої. Хвиля повинна пройти спочатку через правий лікоть, досягти правого плеча, перейти в ліве плече і через лівий ліктьовий згин вийти з кінчиків пальців лівої руки.
3
Розвивайте уяву. Ідеальна хвиля вийде тільки тоді, коли ви чітко будете представляти собі, як плавно вона проходить через все ваше тіло. Потренируйтесь запускати хвилю ногами. Корпусом пустите хвилю вправо і вліво, вперед. Почніть хвилю зверху, від верхівки. Спробуйте виконати хвилю, що бере свій початок у ступень.
4
Відрепетируйте місячну доріжку (глайд) - знамените рух Майкла Джексона. Ви повинні створити ілюзію ковзання в той час, як будете просто повільно рухатися назад. Для цього при русі намагайтеся не відривати ступні від підлоги і виразно згинати коліна.
5
Опануйте технікою ізоляції. Ви повинні володіти кожним суглобом, при цьому координувати го окремо від всіх інших. Для цього просто розслабтеся і спробуйте спочатку повращать одним плечем, чи не задіюючи при цьому корпус, потім іншим. Пропрацюйте кожен суглоб.
6
Уявіть себе залізним, важким роботом. Його рухи різкі, чіткі, переривчасті, що не допускають і натяку на плавність. Спробуйте пройтися, поворушити руками. Головне, не виходьте з образу, т.к. навіть одне м'який рух може зіпсувати все враження.
7
Використовуйте розучені руху в своєму танці. Слухайте музику і не бійтеся імпровізувати.
Зверніть увагу
Вибираючи взуття для брейк-дансу, зверніть увагу на те, що вона повинна бути м'якою і не ковзної.
Корисна порада
Різноманітні танцювальні школи допоможуть вам довести техніку верхнього брейка до досконалості, якщо ви бажаєте виступати на публіці.